Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaKriptopediRedFOX (RFOX) nedir? RFOX coin yorum ve geleceği

RedFOX (RFOX) nedir? RFOX coin yorum ve geleceği

redfox rfox nedir rfox coin yorum ve gelecegi 1

Orta düzey ve küçük yatırımcılar, lider kripto para birimi olan Bitcoin’in aksine, altcoin’lere oldukça fazla ilgi gösteriyor. Son verilere göre 20 binden fazla altcoin olduğu için yatırımcıların hangi projenin iyi olduğunu ve gelecek vadettiğini bulması zorlaşıyor.

Bu yazıda sizlere DeFi ile NFT sektöründe ilerleyen ve büyük borsalarda listelenmiş olan RedFOX (RFOX) coin’den bahsedeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

 

RedFOX nedir?

RedFOX (RFOX), Güneydoğu Asya bölgesinde blok zinciri tabanlı teknoloji için altyapı oluşturmaya odaklanmış bir projedir. Yapay zeka, sanal gerçeklik ve blok zinciri gibi yeni teknolojik gelişmeleri kullanan RedFOX Labs, benzersiz ve maceracı dijital girişimleri destekleyerek “blok zincirinin toplu olarak benimsenmesini iyileştirmeyi” hedefliyor.

Hedeflerini gerçekleştirmek için BNB Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz uygulama, NFT marketi, NFT’ler ile oyun oynama ve bir sanal gerçeklik e-ticaret deneyimi sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Ekip, Güneydoğu Asya pazarında blok zinciri teknolojisinin oldukça fazla ilgi gördüğünü düşünüyor. Bu nedenle genç, teknolojiye ilgi duyan kişilerin bu büyümeye destek olması amaçlanmaktadır.

RFOX coin nedir?

RFOX, RedFOX Labs ağına özgü bir ERC-20 token’ıdır ve ekosistemin ekonomik işleyişinde hayati bir rol oynar. Birincil amacı, NFT pazarı olan KOG gibi RFOX ağı üzerine kurulu DApp’leri bir ödeme olarak kullanılmasıdır. RFOX coin’in, DeFi ticaretini kolaylaştırmak için de kullanılması hedeflenmektedir.

  • Stake ve likidite havuzları gibi DeFi ürünlerine katılarak RFOX ve VFOX kazanabilirsiniz.
  • Yakında ekibin çıkaracak olduğu medya platformunda videolar, resimler ve benzeri daha fazla içeriği satın almak için RFOX kullanılabilecek.
  • RFOX coin ayrıca geliştiricilere ve doğrulayıcılara da blok ödülü olarak dağıtılacak.

RFOX Geleceği

NFT sektöründeki gelişmelerin ve ilerlemelerin sonucunda kendisinin de bu alanda yoluna devam etmesi, uzun vadede RFOX’un da gelecek vadettiğine işaret edebilir. Ayrıca DeFi alanında adımlar atarak projenin uzun süre hayatta kalmayı hedeflediğini ve diğer projelerden farklı olarak birden fazla alanda ilerlemek istediğini görüyoruz.

Projenin amacı, kurulduğu bölgedeki blok zincirine teşviği artırmak olduğu için sektöre fazla sayıda insanı dahil etme konusunda öncü olacak. Bu durum da yeni gelen yatırımcıların ilgi odağı olabilir.

Ödül programları, stake ödülleri vb. durumlarda kendi topluluğuna büyük artılar sağlaması da RFOX kullanımını artıracağı için likit olma konusunda yaşayacağı sorunları azaltacaktır. Doğal olarak yatırımcılar likit varlıkları seçtiği için RFOX’a talep artabilir.

Galaxy Digital isimli Kanada merkezli şirketin de yatırım yapması bu projeye olan güvenin de artmasına neden olacaktır.

Fiyat Hareketi

Genel piyasada yaşanan uzun süreli düşüşlerden etkilendiği söylenebilir. Bunun sonucunda diğer kripto para birimlerinin yaşadığı oranda düşüş yaşadı.

CoinMarketCap verilerine göre 9 Nisan 2021 tarihinde ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,38 dolardan yaklaşık yüzde 96 düşüş kaydetti. Bu düşüşün ardından ise tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,0088 dolardan yüzde 40 yükselerek şu anki fiyat seviyesi olan 0,012 dolara ulaştı.

Bunlara ek olarak geçen senenin Ekim ayı ile Kasım ayı arasında yüzde 900’lük bir ralli gerçekleştirdi.

Maksimum arzı 2 milyar adet RFOX olarak sınırlandırılmıştır. Dolaşımda ise 1 milyar 312 milyon 760 adet RFOX bulunmaktadır. Yaklaşık piyasa değeri 16 milyon dolar olduğu göz önüne alındığında tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 24,5 milyon dolara tekabül etmektedir.

Eğer bu bahsedilen altcoin’i satın almak istiyorsanız KuCoin, Bittrex, Liquid, Gate.io, Uniswap, PancakeSwap, XanPool, RFOX Finance ve Bitrue borsalarında bulabilirsiniz.

(Visited 410 times, 2 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz