Reddit NFT sahiplerinde rekor kullanıcıya ulaşıldı

Reddit, nerdeyse 10 milyon kullanıcıya Reddit NFT'leri sunuyor.

0
14

Reddit NFT sahiplerinde rekor kullanıcıya ulaşıldı
ABD merkezli sosyal medya platformu Reddit, Temmuz 2022’deki başlangıcından bu yana 9.909.465 milyon kullanıcıya Reddit NFT’leri sunuyor.

Reddit NFT’leri geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Polygon ağında kullanıcılara sunuldu. NFT’ler avatar serisi olarak sunuldu ve bağımsız sanatçılar ile Reddit içerik oluşturucuları tarafından hazırlandı.

Dune Analytics verilerine göre, şu anda toplam 9.909.465 Reddit kullanıcısı, koleksiyon avatarına sahip durumda. NFT koleksiyon ürünleri şu ana kadar 44.171.831 dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

Reddit NFT’leri 10 milyon kullanıcıya ulaştı!

reddit nft sahiplerinde rekor kullaniciya ulasildi

Reddit NFT koleksiyonlarının yanı sıra Reddit, oyun şirketi Ubisoft ile ortaklık kurdu. Reddit, Web3’teki birinci yıldönümünü kutlamak için ikonik uzaylı tavşan karakterleri olan Rabbids NFT koleksiyonunu yayınladı. Ayrıca, NFT koleksiyonları üzerinden gerçekleştirilen 303.033 satış yapıldı.

Ubisoft’un Rabbids ticari markası artık Polygon blok zincirinde yer alacak. Kullanıcılar, ücretsiz Reddit x Ubisoft Rabbids NFT’lerinden birini talep etmek için Reddit’e giriş yapmalı ve ‘Stil Avatarı’na tıklamalıdır. Yeni bir iletişim kutusu açılacak ve Rabbids NFT’lerini ‘Keşfet’ altında görebileceksiniz. Son olarak, ‘Get’e tıklayarak Polygon ağında mint işlemi yapılabilir.

(Visited 12 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz