Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler analist Polkadot için beklentisini açıkladı!

Popüler analist Polkadot için beklentisini açıkladı!

Polkadot, billy markus

Popüler analist Benjamin Cowen, 2022’ye girerken birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) hakkındaki bazı beklentiler açıkladı.

2022’ye girerken Polkadot

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, bir altcoin olarak gücünü ölçmek amacıyla Ethereum çiftinde (DOT/ETH) Polkadot’u inceledi.

Cowen’e göre, DOT, hafifçe kanayan birçok kripto paranın aksine ,en azından Ethereum’a karşı yukarı ve aşağı yönlü gidiyor. Analist şöyle konuştu:

Bakmamız ve yakından takip etmemiz gereken şey, DOT/ETH değerlemesidir. Şimdi, iyi bir altcoinin temel testi, ana ölçekte, en azından Ethereum’a karşı bir osilatör olmasıdır. Ethereum’a karşı salınamazsa, o zaman anlamsız olur. Daha az getiri için daha fazla risk üstleniyorsunuz. Dolayısıyla burada DOT’un aslında ETH’ye karşı bir osilatör olabileceğine ilişkin hala umudumuz var, ancak henüz bunu söylemek için hayli erken.

Analist, DOT’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar etkileyici olmamasına rağmen, birlikte çalışabilirlik blok zincirinin uzun vadede bir yükseliş formasyonu teşkil ettiğini söyledi. Cowen, tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2022 yılının ilk veya ikinci çeyreğinde gerçekçi bir şekilde kırılabileceğini söyledi. Cowen sözlerine şöyle devam etti:

Son aylarda DOT’un incelediğimiz diğer Layer-1’ler kadar iyi performans göstermediğini biliyoruz. Ama yine de, makro ölçekte, genellikle daha yüksek dipler belirlediğimizi düşünüyorum. Gerçekten, bu, 50 ila 60 dolar aralığına kadar yavaş bir artış trendiyle doruğa çıkıyor gibi bir izlenim veriyor…

Demek istediğim, Bitcoin görece yükselişte kalsa bile biraz zaman alabilir, umarım ki öyledir. DOT’un bu seviyelere geri gelmesi biraz vakit alabilir. 2022’nin birinci veya ikinci çeyreği hedefleniyor olabilir…

Umarım token yükseliş trendinde kalır. Sonunda 2022’ye girerken tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktığını göreceğiz

(Visited 275 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

KaynakDailyhodl
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,097.46 4.72%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,779.58 5.58%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.54522 5.41%
solana
Solana (SOL) $ 43.11 7.77%
xrp
XRP (XRP) $ 0.383132 2.87%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.35 10.22%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.070902 3.08%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 5.01%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.76 12.96%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.69 11.94%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.16 3.57%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.74 3.94%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.373415 3.91%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.947811 4.35%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.62 10.57%