Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler analist 2 altcoin belirledi: Şu anda ucuzlar, topluyorum!

Popüler analist 2 altcoin belirledi: Şu anda ucuzlar, topluyorum!

Popüler analist Jay Freed, dipten aldığı iki altcoini açıkladı.

Ünlü yatırımcı

A Chain of Blocks isimli YouTube kanalıyla tanınan popüler analist Jay Freed, piyasadaki mevcut düşüş sırasında yatırım yaptığı iki altcoini açıkladı.

Popüler analist Jay Freed, YouTube kanalı A Chain of Blocks üzerinden yayınladığı video‘da dipten topladığı iki altcoini açıkladı ve bu altoinleri inceledi.

Jay Freed, video’da Trader Joe (JOE) ve Polygon (MATIC) tokenlerine yatırım yaptığını söyledi. Ardından, bu iki tokenin dipten almak için neden ideal olduğunu açıkladı.

Trader Joe (JOE)

Avalanche blokchainine özgü merkeziyetsiz bir ticaret platformu olan Trader Joe (JOE) ekosistemini hızla genişletiyor. Jay Freed’in videosunu kaydettiği sırada JOE son 24 saatte neredeyse yüzde 15’lik bir düşüşle 2,95 dolardan işlem görüyordu. JOE’nun mevcut piyasa değeri de sadece 357 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. JOE, bu haber yazıldığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre 3,21 dolardan işlem görüyor.

Popüler analist Freed, şöyle diyor:

JOE tıpkı PancakeSwap veya UniSwap gibi. Dolayısıyla, şu anda sadece 300 milyon dolarlık bir piyasa değeri olan Trader Joe gibi bir tokenin UniSwap gibi bir milyar dolarlık seviyeye girerse ilk 50’ye veya ilk 30’a gireceğini düşünebilirsiniz.

Geçenlerde DEX Trader Joe, Chainlink fiyat feed’leriyle desteklenen yeni borç verme ve borçlanma platformu Banker Joe’nun lansmanını duyurdu.

Bu entegrasyonla, kullanıcılar, varlıklarını gözetimsiz havuzlar aracılığıyla başkalarına borç olarak vererek veya daha fazla varlık boraç almak üzere teminat olarak kendi varlıklarını yatırarak varlıkları üzerinde faiz kazanmak için Banker Joe’dan yararlanabilirler.

popüler analist

Polygon (MATIC)

Freed’in dikkat çektiği bir diğer token ise Polygon (MATIC). MATIC, video kaydedildiği sırada son 14 güne göre neredeyse yüzde 20 düşüş göstererek 1,54 dolardan işlem görüyordu. MATIC, haber yazıldığı sırada ise, CoinMarketCap verilerine göre 1,56 dolardan işlem görüyor.

Freed, boğaların düşük fiyattan almak için doğru zamanı beklediklerini belirtiyor.

Web3 ufukta büyürken, MATIC, Ethereum‘un büyüyen Web3 ekosisteminin en kesin, temel yerleşim layer’ı olmasını sağlayan ölçeklendirme çözümü olarak ortaya çıktı.

Kripto KOL’e göre, MATIC’in birçok proje için hedef olmasının bir nedeni, Ethereum Sanal Makinesi (Ethereum Virtual Machine – EVM) ile tam uyumluluğu. Bu, MATIC’in çalışmalarını mevcut araçlarından yararlanarak Ether ağına ve Ether ağından kolayca taşıyabilen kurulu geliştiriciler topluluğuna girmesine olanak tanıyor.

Polygon, borç verme platformu Aave gibi merkeziyetsiz finans protokollerinden lüks markalar şirketi Dolce & Gabbana’ya ve hatta OpenSea ve Mark Cuban’ın Lazy.com’u dahil NFT pazarlarına kadar sektördeki en büyük Web3 platformlarından ve geliştiricilerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Polygon’u halihazırda entegre eden DApp’lerden bazıları; Sushi, Aavegotchi ve Arc8’dir.

(Visited 1.144 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,021.17 3.54%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,690.70 4.92%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.512773 3.37%
solana
Solana (SOL) $ 39.82 6.41%
xrp
XRP (XRP) $ 0.364274 3.63%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.72 4.61%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.068487 6.34%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 1.15%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.49 3.23%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.41 2.24%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.44 3.60%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 58.72 6.06%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.342525 11.28%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.886309 3.82%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.40 0.63%