Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler Analist Kalkışa Hazır Dört Kripto Varlığı Açıkladı!

Popüler Analist Kalkışa Hazır Dört Kripto Varlığı Açıkladı!

populer analist kalkisa hazir dort kripto varligi acikladi 6021303821bdd

Önde gelen bir kripto analisti, Ethereum’un diğer dört kripto varlığı ile birlikte başka bir büyük fiyat rallisinin eşiğinde olduğunu tahmin ediyor. Kripto çevrelerinde Capo olarak bilinen analist, altcoin tahminlerini güncelliyor ve fiyat hedeflerinden bazılarını şöyle açıklıyor.

Capo, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı ETH için gözünü 10.000 $’ a diktiğini söylüyor . Bu hafta başında, kripto analist çizdiği grafikte Ethereum taban fiyatını işaretleyerek alt sezonunun yeni başladığını ifade ediyor.

populer analist kalkisa hazir dort kripto varligi acikladi 6021303a8cac3  

                                                                                                       Kaynak: Capo

Yılın ikinci cesur çağrısı: ETH bir daha asla 800 doların altına düşmez …

Alt sezonun arkasındaki mantık, BTC’de elde edilen kârın büyük bir kısmının altcoinlere akmasıdır. Ayrıca, piyasa durumu çok daha iyi olduğundan ve genel duyarlılık yükselişe geçtiğinden insanlar daha riskli varlıklara yatırım yapmak konusunda daha rahatlar. Risk toleransı daha yüksek. 

Capo, altsezonun özellikle önemli bir göstergesi olabilecek Ethereum/Bitcoin çifti (ETH / BTC) paritesinin altcoin rallisinin devam ettiğini doğruladığını söylüyor .

Capo’nun toparlanacağına inandığı bir diğer varlık Litecoin. Capo, LTC’nin bu döngüde 1.000 $ ‘a ulaşabileceğini, bu da Litecoin’in şu anda işlem gördüğü yerden yaklaşık % 500’lük bir fiyat artışı tekabül edeceğini vurguluyor .

Capo, 0.36 ila 0.39 $ seviyesine yaklaşan Cardano’nun (ADA) da yükseliş kaydettiğini, ADA’nın bu aralığı bir kez geçtiğinde 1.00 $ ‘a ulaşmada herhangi bir sorunu yaşamayacağına inanıyor ve şu cümleleri ekliyor:

Son analizden bu yana hiçbir şey değişmedi. Cardano ilk hedefe (0,36-0,39 dolar) ulaşıyor. Bu seviyenin üzerinde 1 dolara çıkar. 

Capo’nun toparlanmayı beklediği diğer altcoinler arasında (BAL), (RSR) ve Waves (WAVES) bulunuyor.

İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin yükseliş sinyali veriyor

Popüler kripto para Bitcoin’e gelince Capo’nun yorumu şöyle: “Yılın üçüncü cesur çağrısı: BTC bir daha asla 30.000 $ ‘ın altına düşmeyecek”  

 

 


populer analist kalkisa hazir dort kripto varligi acikladi 6021303c40991

ve

populer analist kalkisa hazir dort kripto varligi acikladi 6021303c71554

dailyhodl

(Visited 3 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz