Cuma, Ocak 28, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler analist: "Ethereum artık zincir üzerinde çok sağlam bir güç..."

Popüler analist: “Ethereum artık zincir üzerinde çok sağlam bir güç…”

 

Popüler analist, ethereum

Popüler analist Willy Woo, bir radar altı metriğinin Ethereum için etkileyici bir yükseliş hazırlanın göstergesi olduğunu söyledi.

Bitcoin Forecast kurucusu, 818,400 Twitter takipçisine Ethereum’un arz şoku temellerinin henüz ikinci en büyük kriptonun fiyat grafiğinde görünmediğini söyledi. Analist şöyle yazdı:

“BTC, “ATH kaçış hızı” için güç oluştururken, Ethereum sessizce henüz fiyata yansımayan daha güçlü zincir içi temeller oluşturuyor.”

FDMFMBHaMAI08Es
Kaynak: Willy Woo/Twitter

Arz şoku, satış geçmişine sahip kişilerin elinde kaç tane kripto para olduğunu, olmayanlara karşı analiz ederek, bir kripto paranın fiyatını tahmin eden bir ölçümdür.

Woo şöyle söyledi:

“İlk bakışta Supply Shock modelinin, fiyatı oldukça yakından takip ettiğini görebilirsiniz. Daha yakından bir bakış, “Supply Shock LEADS” fiyatını gösterir. Bu, yatırımcıların satın alma veya satma eylemlerinden önce niyetlerini takip ettiğimiz için anlamlıdır.

Örneğin, uzun vadeli birikim yapan bir yatırımcı, başka bir varlığa (genellikle bir borsaya) yeterli miktarda para taşıyorsa, o yatırımcının sahip olduğu tüm paralar, yatırımcının niyeti olarak likit veya yüksek oranda likit olarak yeniden sınıflandırılır.

Bu haftanın başlarında analist, Bitcoin’in (BTC) enflasyona karşı bir hedge aracı olarak altınla nasıl rekabet ettiğini de tartışmıştı.

Popüler analist bugün, merkezi olmayan finansın (DeFi) pazar payı için geleneksel bankacılık sektörüyle rekabet edeceğini öne süren bir tweetiyle de bu fikrini genişletti .

“1) Bankacılık sektörünün değeri: 7.3 trilyon dolar

2) Enflasyon riskinden korunma araçlarının (hedge) değeri (değer varlıklarının deposu): yaklaşık 500 trilyon dolar

DeFi (1) için yarışıyor. Bitcoin (2) için rekabet ediyor.”

(Visited 92 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 36,904.00 1.94%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,451.60 1.16%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 384.84 4.34%
cardano
Cardano (ADA) $ 1.03 0.44%
solana
Solana (SOL) $ 90.80 0.45%
xrp
XRP (XRP) $ 0.601032 0.57%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 17.83 0.92%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.139439 0.68%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000021 0.52%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 48.38 14.53%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.99 0.40%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 15.65 4.50%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 10.33 1.89%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 106.93 0.19%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.94754 1.23%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.63 1.84%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 45.11 4.02%