Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler analist açıkladı: Bu altcoinler 2022'de uçacak!

Popüler analist açıkladı: Bu altcoinler 2022’de uçacak!

 Trader Jay Freed, 2022'de 10 katına çıkabilecek 5 düşük değerli altcoini açıkladı.

yükselecek altcoinler 2022

Popüler analist Jay Freed youtube kanalında abonelerine 2022’de 10 katı olabilecek 5 değeri düşük altcoini açıkladı.

Tezos (XTZ)

Jay’in listesindeki ilk aday Tezos. Tezos, küresel bir doğrulayıcı, araştırmacı ve inşaatçı topluluğu tarafından desteklenen, varlıklar ve uygulamalar için blok zincirinin benimsenmesinin önündeki kritik engelleri ele alan açık kaynaklı bir platformdur. Tezos, tasarım gereği uzun vadeli yükseltilebilirliği, açık katılımı, işbirliğini ve yenilikçi sözleşme güvenliğini benimser.

Bu çok hızlı ölçeklenebilir proof of stake blok zinciri, kullanıcıların sistemlerinde yükseltme başlatması için bazı benzersiz özelliklerden oluşur. Tezos ayrıca benzersiz, ilginç bir konsept olan kendi kendini değiştiren bir blok zincirine sahiptir. Tokenine sahip olan herkes on-chain yönetişimine erişir. Bu, off-chain yönetişime kıyasla işleri daha hızlı yapmalarını sağlar. Sloganları “gelişmek için tasarlandı”.

Video oyunu devi Ubisoft, Tezos’ta çalıştırmak için NFT platformunu başlattı. NFT metaverseye girmek için Tezos blok zincirine baktılar ve Tezos’ta başlatılan birçok proje var.

XTZ
XTZ grafiği | Kaynak: CoinMarketCap

Tezos (XTZ) yazım zamanında 4,52 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4.2 milyar dolar. Kullanıcı dostu arayüzleri, blok zincirindeki son kullanıcı ve programcılar içindir. Bu, Tezos’un 2022’de 6 kat veya 12 kat sıçramasına yardımcı olabilir. Jay’in Tezos’tan ilk potansiyel altcoin olarak bahsetmesinin nedeni de budur.

NEAR Protokolü (NEAR)

Gerçekten potansiyeli olan ikinci altcoin, NEAR Protocol’dür. NEAR Protocol, merkezi olmayan bir uygulama (dApp) platformu ve geliştirici ve kullanıcı dostu olmaya odaklanan Ethereum rakibidir. NEAR tokenleri, NEAR kripto platformunda işlem ücretleri ve depolama için ödeme yapmak için kullanılır.

NEAR Protocol, geliştirici ve kullanıcı dostu bir protokol oluşturmaya odaklanır. NEAR, yalnızca kriptografik olanın aksine, insan tarafından okunabilen hesap adları gibi özelliklere sahiptir.

NEAR
NEAR tablosu | Kaynak: CoinMarketCap

NEAR, yazım sırasında 9.64 dolardan el değiştiriyor ve piyasa değeri 5.5 milyar dolar. Bu küçük bir proje değil ve önümüzdeki yıl için popülaritesi artmakta. Güvenli hale gelmek için iyi haberler ve daha iyi şeyler yayınlayacaklar.

STACKS (STX)

Jay’in listesindeki üçüncü altcoin Stacks olarak öne çıkıyor. Stacks, Stacks ağının yerel kripto para birimidir. Bitcoin için akıllı sözleşmeleri beslemek, açık Stacks ağındaki madencileri ödüllendirmek ve sahiplerinin ‘Stacking’ yoluyla bitcoin kazanmalarını sağlamak için kullanılır. Stacks, Bitcoin üzerinde DeFi projeleri ve Layer-2 çözümleri, Bitcoin blok zincirinin üzerine hızlı, ucuz ölçeklenebilir çözümler inşa etti.

Proje geçtiğimiz yıl boyunca çok başarılı oldu. Bu proje yeni ve tokenin fiyatı yaklaşık 2 dolar olup, piyasa değeri 2.2 milyar dolar.

STX
STX grafiği | Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin gelişmeye devam edecek Bitcoin üzerinde çalışabilen çok sayıda Layer-2 uygulamamız olacak, bu nedenle Stacks, Jay’in fiyatını 10 kat artırabileceğine inandığı çok ilginç bir proje.

Centrifuge (CFG)

Bir sonraki, gerçekten potansiyel bir altcoin olan Centrifuge (CFG). Centrifuge , geleneksel finans dünyasına havuzlanmış likidite açarak yatırımcılara istikrarlı bir getiri sağlarken, kredileri küçük işletmeler için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) kredi protokolüdür. Bu kripto paranın fiyatı şimdilik 1,1 dolar civarında ve piyasa değeri 154 milyon dolar.

CFG ALL graph coinmarketcap
CFG grafiği | Kaynak: CoinMarketCap

Centrifuge, faturalar, gayrimenkul telif hakları ve diğer geleneksel finansal varlıklar gibi varlıkları DeFi’ye bağlayarak borçluların gayrimenkullerini banka kullanmadan finanse etmelerini sağlar. Tasarruf hesabı denilen bir şey sunuyorlar ve bu tasarruf hesabı size 0,001 dolar ödüyor. Centrifuge’ün o kadar çok faydası var ki, insanlar bunu düşük işlem ücretleri ile ve aracıyı ortadan kaldırarak geri çeviremezler.

Revuto (REVU)

Revuto, Jay’in listesindeki son altcoin çünkü REVU, Cardano ağındaki yerel bir token. REVU tokenlerini tutmanın ana teşviki, abonelik ücretlerinizi öderken paradan tasarruf etmektir. Revuto’nun kripto cüzdanı, REVU tokenleri ve EURR stabilcoin dahil olmak üzere Cardano tabanlı yerel tokenleri destekleyen basit ve güvenli bir cüzdandır.

Revuto, abonelik hizmetleriniz için bu dağıtılmış defter teknolojisini ve Cardano blok zincirini kullanır. Kullanıcılar bu şeyleri engelleyebilir ve bunu kendi başlarına alabilirler. Sistemin kullanıcıları onu kullandıkları için ödüllendireceği bir banka kartına sahip olacaklar. Staking yapacaklar, ancak Revuto kullanarak abonelik hizmetlerini ödeyerek getiri veya ödül kazanabilirler.

(Visited 1.242 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,141.47 4.55%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,799.92 6.08%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.543861 5.07%
solana
Solana (SOL) $ 43.22 7.43%
xrp
XRP (XRP) $ 0.38263 2.16%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.33 9.12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071054 2.87%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 4.54%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.79 11.32%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.67 10.90%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.21 3.41%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.83 4.35%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.372285 3.55%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.945679 3.63%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.66 11.35%