Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaPolygon (MATİC Coin) HaberleriPolygon (MATIC) önemli güncellemeyi tanıtıyor: Ayrıntılar

Polygon (MATIC) önemli güncellemeyi tanıtıyor: Ayrıntılar

Önümüzdeki hafta, Polygon için yoğun geçecek.

Polygon (MATIC) önemli güncellemeyi tanıtıyor: Ayrıntılar

Önümüzdeki hafta, Polygon için oldukça heyecan verici bir dönem olacak gibi görünüyor, çünkü büyük bir zkEVM yükseltmesi dahil olmak üzere birkaç etkinlik gerçekleşecek. Bununla birlikte güncelleme, Polygon ekosistemini daha da güçlendirecek ve kullanıcılar için daha hızlı ve verimli işlem olanakları sunacak.

Polygon, 13-14 Eylül tarihleri arasında Asya Kripto Haftası’nda önemli bir varlık gösterecek. Singapur’da düzenlenecek etkinlik, Polygon için büyük bir platform olacak ve projenin gelecekteki planlarını ve yeniliklerini duyurma fırsatı sunacak.

Etkinlikte tartışılacak diğer önemli konular arasında Polygon 2.0, zkEVM (Zero-Knowledge Ethereum Virtual Machine) ve yakın zamanda piyasaya sürülen Polygon Zincir Geliştirme Kiti (CDK) yer alıyor. Teknolojik yenilikler, Polygon’un büyümesine, ölçeklenmesine ve daha iyi hizmet sunmasına yardımcı olacak ve kripto topluluğu için heyecan verici gelişmeleri temsil ediyor.

Polygon, ayrıca gelişmekte olan pazarlarda gerçek dünya kullanımına odaklanan Asya’nın en büyük stabilcoin zirvesine de katılmak üzere. Geçen hafta, Polygon, Kore’nin en büyük finans grubu olan Mirae Asset Securities’in ekosistemine katıldığını açıkladı.

Mirae Asset Securities, tokenleştirilmiş menkul kıymetlerin pratik entegrasyonunu araştırmak, Güney Kore’nin yerli ve yabancı finansal altyapıları arasında iş birliği sağlamak ve bir menkul kıymet token platformu konsorsiyumu için teknik destek sunmak amacıyla Polygon Labs ile iş birliği yaptı.

Polygon zkEVM mainnet beta büyük bir yükseltme almaya hazırlanıyor

Olumlu bir gelişme olarak, Polygon zkEVM mainnet beta’sının ilk büyük güncellemesi olan Dragon Fruit veya ForkID5’i almaya hazırlanıyor. Polygon zkEVM, bu yılın Mart ayında mainnet beta’da başlatıldı ve çok amaçlı bir Ethereum ölçeklendirme protokolü olarak EVM ile uyumlu bir yapı sunuyor.

Dragon Fruit, Polygon.zkEVM.sol konsensüs sözleşmesinin güncellenmesini gerektiriyor. Polygon zkEVM’nin yönetişim modeline uygun olarak, güncelleme süreci başlatıldı ve 10 Eylül’de tamamlanması planlanıyor.

(Visited 34 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz