Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriPaypal Günlük Kripto Para İşlem Hacimleri Rekor Kırdı!

Paypal Günlük Kripto Para İşlem Hacimleri Rekor Kırdı!

paypal gunluk kripto para islem hacimleri rekor kirdi 602128f67907e

En son 40,000 Dolar seviyelerinde tüm zamanların en yüksek değerini gören ve fiyatı tırmanmaya devam eden Bitcoin gibi diğer kriptoların değerlerinin artma trendinde olduğu bir dönemdeyiz. 

PayPal’ın tüm zamanların en yüksek günlük işlem hacmine ulaşmasıyla, global çapta kripto paralara olan ilgi muazzam bir şekilde artmış gözüküyor. PayPal’ın Kasım 2020’de ItBit ile kurduğu ortaklıktan bu yana, borsa işlem hacminde normalden fazla bir şekilde önemli bir büyüme gösterdi.

Paypal’ın kripto işlemlerini idare eden ItBit’den gelen işlem hacmi verilerine göre sadece bir günde şirketin kripto para işlem hacmi 125 milyon Doları geçti.  Bu sebeple, PayPal’ın etkilediği bu azımsanmayacak işlem hacmi, Paypal’ın kripto paraların yaygın olarak kullanımında önemli bir rol oynayabileceğine dair bir umut yarattı.

Gelecekte PayPal ve PayPal ile ortaklık kurmuş partner şirketlerden beklenen yenilikler ve gelişmeler, çok sayıda parekende yatırımcısının kripto topluluğuna girmesine sebep olabilir. PayPal’ın önümüzdeki aylarda 26 milyon müşterisine sunması beklenen kripto para hizmetleri ile, kullanıcılar PayPal platformu ile kolay bir şekilde Bitcoin’e sahip olabilecekler.

Yakın gelecekte, Bitcoin fiyatındaki devam eden tırmanış ile Paypal, 125 milyon Dolar günlük işlem hacmi ile tüm zamanlarının en yüksek günlük kripto işlem hacmine sahip olabilir.

 


paypal gunluk kripto para islem hacimleri rekor kirdi 602128f9db9d6

ve

paypal gunluk kripto para islem hacimleri rekor kirdi 602128fa19e4d

zycrypto

(Visited 2 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz