Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriPantera Capital boğayı başlatabilecek faktörleri açıkladı

Pantera Capital boğayı başlatabilecek faktörleri açıkladı

Pantera Capital boğayı başlatabilecek faktörleri açıkladı

Kripto para odaklı yatırım şirketi Pantera Capital, bir sonraki kripto boğa koşusunu başlatabilecek katalizörler olduğuna inanıyor.

Pantera Capital’ın portföy yöneticisi Cosmo Jiang, yeni bir blog yazısında, spot Bitcoin ETF’nin onaylanma olasılığının, bir sonraki boğa koşusu için en dikkate değer katalizörlerden biri olduğunu belirtti.

Boğayı başlatacak en önemli faktör: Spot Bitcoin ETF’i

Jiang, BlackRock’un Bitcoin ETF başvurusunun, diğer yatırımcılara kripto paraların meşru bir varlık sınıfı haline geldiğine dair bir işaret olduğunu söyledi.

“En önemlisi, potansiyel spot Bitcoin ETF onaylarıdır. Özellikle BlackRock’un başvurusu iki nedenle büyük önem taşıyor. İlk olarak, dünyanın en büyük varlık yöneticisi olarak BlackRock, titiz bir inceleme sürecine tabi tutulur ve kararlarını ancak dikkatli bir değerlendirme sonrasında verir.

BlackRock, düzenleyici belirsizlikler ve mevcut piyasa koşullarına rağmen kripto para sektörünü desteklemeyi tercih ediyor. İkinci olarak, bir ETF’nin varlık sınıfına erişimi ve talebi hızla artıracağına inanıyoruz, çoğu kişi tahmin edebileceğinden daha hızlı bir şekilde. Son haberlerde, ABD temyiz mahkemesi, geçen yılki spot Bitcoin ETF başvurusunu reddeden SEC’e karşı Grayscale lehine bir karar verdi.

BlackRock, Fidelity ve diğerleri gibi firmaların Bitcoin ETF başvurularının Ekim ayı ortasında onaylanma olasılığının olduğuna inanıyoruz.”

Pantera Capital: Yeni zaferlere ihtiyacımız var

Jiang’ın adlandırdığı ikinci katalizör, gelişen bir düzenleyici ortamın bulunması, Ripple ve Grayscale’in SEC karşısında kazandığı iki büyük dava zaferi ile kanıtlanabilir.

“Düzenlemelerin netliği, yalnızca yatırımcıların korunması açısından değil, aynı zamanda yeni uygulamaların oluşturulması ve inovasyonun kapısını açmak isteyen girişimciler için de önemli.”

(Visited 31 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz