Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaEditörün SeçimleriOtherside NFT satışları 2022 yılının dip seviyesinde

Otherside NFT satışları 2022 yılının dip seviyesinde

Otherside NFT satışları 2022 yılının dip seviyesinde

Piyasanın aşağı yönlü hareketinin etkisi nedeniyle Otherside NFT de, satış hacminde önemli bir düşüş yaşadı.

Otherside, tüm zamanların satış hacmine göre en büyük NFT’ler sıralamasında ilk 10’a girdi. Sadece iki ayda, dijital koleksiyonların toplam satış hacmi yaklaşık 995,61 milyon dolar oldu.

Otherside, haziran ayında yaklaşık 40.55 milyon dolarlık bir satış hacmine sahipti.

Otherside
Kaynak: CryptoSlam / Otherside haziran 2022

Meebits, VeeFriends, NBA Top Shots, Axie Infinity, Moonbirds ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) tarafından kaydedilen satışların azalması nedeniyle bu rakam yüksek görünse de, Mayıs ayının hacmine göre %95’lik bir düşüş olduğu anlamına geliyor.

Otherside
Kaynak: CryptoSlam / Otherside mayıs 2022

Otherside NFT

30 Nisan 2022’de Yuga Labs (Bored Ape Yacht Club, Mutant Ape Yacht Club ve ApeCoin’in arkasındaki geliştirici) tarafından başlatılan Otherside Metaverse, BAYC ekosistemiyle bağlantılı, çok oyunculu, online rol yapma oyunu (rpg) olmayı hedefliyor.

Bu sayesde yaklaşık 10 bin katılımcı, NFT‘leri kullanarak aynı anda birlikte oynayabilir.

Satışlardaki düşüş

Haziran 2022’den bu yana itibaren benzersiz alıcı sayısındaki düşüşe bakıldığında, dijital koleksiyonların 3,225 benzersiz alıcı ve 6,646 işlemle satış hacminde gerileme yaşadı.

2022 yılının mayıs ayına göre, koleksiyonun aylık satışları zirveye ulaştığında 20,514 benzersiz alıcı vardı ve bu 42,098 işleme karşılık geliyordu.

Öte yandan 2022 yılının mayıs ayına göre, 50 milyon dolardan daha az bir rekor kaydederek, satışlarda 903,16 milyon düşüşle yeni bir dip seviyeye ulaştı.

Ayrıca, mayıs ayında 22,417 dolar olan ortalama satış değeri, %27’lik bir düşüş ile haziran ayında yaklaşık 6,102 dolar kadar geriledi.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz