Ana SayfaKripto Para HaberleriOneFootball, 300 milyon dolar fon sağladı

OneFootball, 300 milyon dolar fon sağladı

Futbol medyası şirketi, “dijital varlıkları ve hayran merkezli deneyimleri serbest bırakmak” için blockchain teknolojisini kullandığını söylüyor.

OneFootball, 300 milyon dolar fon sağladı

Almanya merkezli girişimin bugün  yaptığı açıklamaya göre futbol medya firması OneFootball, D Serisi finansman turunda 300 milyon dolarlık fon topladı.

Blok zinciri fonu ve inkübatör olan Liberty City Ventures, DAH Beteiligungs GmbH, Quiet Capital, RIT Capital Partners, Animoca Brands, Dapper Labs, Senator Investment Group ve Alsara Investment Group’tan ek yatırımla turu yönetti.

OneFootball Labs için finansman

E-postayla gönderilmiş olan bir duyuruya göre, fon firmanın genişleme çabalarını, web3 şirketlerine yaptığı yatırımları ve Animoca Brands ve Liberty City Ventures ile yeni bir ortaklık olan OneFootball Labs girişimini destekleyecek. Platform, yeni fonun şirkete ne kadarlık değerlemede bulunduğu hakkında bilgi vermedi.

Firma, OneFootball Labs’ın “kulüplerin, liglerin, federasyonların ve oyuncuların blockchain teknolojisine dayalı dijital varlıkları ve hayran merkezli deneyimleri yayınlamasını sağlayacağını” açıkladı.

Turun bir parçası uyarınca, Animoca Brands girişiminin kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu, OneFootball ve OneFootball Labs’ın yönetim kurullarında yer alacak.

Siu yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

Geçen sene boyunca, spor dünyası NFT’ler ve oyun oynamanın potansiyelinden faydalanma konusunda ilerlemeler kaydetti ve hayranlara gerçek dijital mülkiyet ve merkeziyetsizliğin önemli ilkelerine dayanan yeni dijital deneyimler sundu.

 

Animoca Brands, NFT’ler aracılığıyla gerçek dijital mülkiyet haklarının geliştirilmesinde hemen her önemli kilometre taşında rol almaktan kıvanç duyuyor.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz