Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriNicolas Merten: Bu 3 DeFi Altkoini Satın Aldım, Fırlamaya Hazır!

Nicolas Merten: Bu 3 DeFi Altkoini Satın Aldım, Fırlamaya Hazır!

Nicolas Merten: Bu 3 DeFi Altkoini Satın Aldım!

Kripto stratejisti ve trader Nicholas Merten, bir sonraki altkoin döngüsüne hazırlık olarak üç merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını biriktirdiğini açıkladı.

DataDash’in yeni bir bölümünde Merten, 404.000 abonesine altkoin piyasasının bir sonraki ayağı ateşlemekten bir katalizör uzakta olduğuna inandığını söylüyor.

“Bitcoin değerlemede trilyon dolarlık bir piyasa değerinin üzerinde. Bu likiditenin çoğunun diğer kripto para birimlerinde dolaşmaya başlayabileceği ve içinde bulunduğumuz mevcut döngünün ikincil aşamasını tekrar tartışabileceği anlamına gelir. Eğer NFT’ler (değiştirilemeyen tokenler) aracılığıyla görmediyseniz, Defı aracılığıyla görmediyseniz, oracles ve altkoinler alanının diğer tüm yönleriyle görmediyseniz, iyimserlik burada. Sadece bazı büyük hacimli oyunlarının gerçekten patlamaya başladığı katalizör anını bekliyor.”

Yeni bir altkoin sezonu yaklaşırken, Merten satın aldığı ilk paranın merkezi olmayan değişim protokolü Uniswap (UNI) olduğunu söylüyor.

“Uniswap, Uniswap v3 ile ortaya çıktığında burada gerçekten benzersiz bir konuma sahip oldu. Bu ay piyasaya sürülen Uniswap v3’ümüz varsa, bir likidite çiftine likidite sağlayabileceğiniz tek taraflı likidite ve otomatik piyasa yapıcısındaki her türlü ticaret çifti gibi özelliklere sahipseniz, tokenlerinizi temin edebilir ve zaman içinde ücret kazanabilirsiniz.

Optimism veya Optimistic rollup’lar yoluyla ikinci katman ölçeklendirmeyi gerçekleştirirseniz, burada gas ücretlerini neredeyse sıfıra indirebileceksiniz… Burada söz konusu iki özelliğe sahipseniz, bir likidite girdabı oluşturmak için mükemmel fırtınaya sahip olursunuz. Uniswap protokolü, onu kullanıcıların büyük çoğunluğunun kullanabileceği nihai değişim haline getiriyor.” 

Merten’in listesindeki bir sonraki kripto para, Bitcoin’e öldürücü bir kullanım durumu getirmeyi amaçlayan proje olan Stacks (STX).

“Stacks platformu, insanların Bitcoin ağının üzerindeki ikincil bir katman üzerinde akıllı sözleşme tarzı uygulamalar geliştirmesini sağlayacak… Sadece ödemelere odaklanmakla kalmayıp, aynı zamanda Ethereum’da gördüğünüz gibi uygulamalar meydana getirmek için gerçek bir çerçeve oluşturacak.” 

Merten’in radarındaki son altkoin, arzını bir sepet fiat para birimine (Özel Çekme Hakları) ve oynaklık endeksine (VIX) göre ayarlayan esnek bir stabilcoin olan Benchmark Protocol (MARK).

“Burada sadece fiyata bağlı olmak yerine, aslında geleneksel piyasa oynaklığını ölçen bir piyasa endeksi kullanıyor. Böylece finansal piyasalarda dalgalanma dönemleri olduğunda, piyasada daha istikrarlı likidite sağlayabilmek için dolaşımda daha fazla MARK bulunuyor veya bu likit MARK sahiplerine veriliyor.”

İlginizi çekebilir: PundiX (NPXS) İki Günde %130 Artış Gösterdi: Ralliyi Yönlendiren Ne?

(Visited 15 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,203.48 4.87%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,797.16 5.84%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.546112 5.48%
solana
Solana (SOL) $ 43.49 7.96%
xrp
XRP (XRP) $ 0.382794 2.50%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.33 9.25%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071262 3.24%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 4.94%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.81 11.98%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.71 11.59%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.19 2.99%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.93 4.07%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.37826 5.38%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.94886 4.04%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.66 11.34%