Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriMultichain CEO'su ortadan kayboldu

Multichain CEO’su ortadan kayboldu

Multichain ekibi, hizmetlerini geçici olarak askıya aldı.

Multichain ekibi CEO'larına ulaşamıyor

Multichain ekibi, hizmetlerini geçici olarak askıya aldıklarını ve CEO’larına ulaşamadıklarını bildirdi.

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan bazı iddialara göre Multichain CEO’su Zhaojun dahil olmak üzere birkaç Multichain yöneticisi tutuklandı. Ekip tarafından yapılan açıklamada CEO’nun tutuklanmadığı söylenmişti.

Bugün ekibin yaptığı duyuruyla birlikte, şirketin CEO’sunun tutuklanma ihtimali tekrar gündeme geldi.

Multichain ekibi, Router5’in tarama node ağında bir sorun olduğunu farketti. Bu sorun, belirli zincirlerin normal işleyişini etkilediği ve ekibin mevcut izinlerinin bu sorunu düzeltmek için yeterli olmadığı rapor edildi.

Ekip, kullanıcıların çıkarlarını korumak ve etkilenen zincirler için hizmetini geçici olarak askıya almaya karar verdi.

Yatırımcılar endişeli!

Multichain yatırımcıları, projenin CEO’su olan Zhaojun’un hayati tehlike altında olup olmadığını veya tutuklanıp tutuklanmadığını merak ediyor.

Multichain ekibi yaşanan olayla ilgili şunları söyledi:

Son iki gün içinde Multichain protokolü, beklenmedik koşullar nedeniyle bazı sorunlarla karşılaştı. Ekip, protokolün aktif olarak çalışması için elinden geleni yaptı, ancak CEO Zhaojun ile iletişim kurulamıyor ve gerekli sunucu erişimini alamıyoruz. Öğleden sonra, Router5’in tarama node ağında, bazı zincirler arası hizmetleri etkileyen bir sorun ortaya çıktı. Bu sorun, ekip yeteneklerinin ötesinde olduğu için, kullanıcı arayüzünde etkilenen zincir için zincirler arası hizmeti askıya alma kararı aldık. Geçen hafta benzer bir sorun Router2’de yaşanmıştı. Kullanıcılarımızın anlayışını takdir ediyor ve iş ortaklarımızdan etkilenen zincir üzerinde veya bu zincire doğrudan Multichain protokolü akıllı sözleşmelerini çağırmayı durdurmasını istiyoruz.

Bu arada söz konusu durumda etkilenen tüm zincirler şöyle: Kekchain, PublicMint, Dyno Chain, Red Light Chain, Dexit, Ekta, HPB, ONUS, Omax, Findora, Planq.

(Visited 45 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz