Cumartesi, Ekim 1, 2022
Ana SayfaKripto Para HaberleriMilyarder yatırımcı Kevin O'Leary: Dibe ulaşmadık!

Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary: Dibe ulaşmadık!

Milyarder yatırımcı: BTC fiyatı bu gerçekleştiğinde 100 bin, 200 bin hatta 300 bin doları aşacak!

Bay Harika lakaplı Kanadalı iş adamı ve Shark Tank programınn sunucusu Kevin O’Leary, kripto yatırımcıları arasında korku ve paniği tetikleyecek büyük bir teslimiyet olayına tanık olmayı beklediğini söyledi.

YouTube kanalı Meet Kevin’de yeni bir röportaja katılan yatırımcı, gelişmekte olan endüstrinin piyasa değerinin zirveden düşerek yarısından fazlasını kaybetmiş olmasına rağmen henüz dibe ulaşılmadığını ifade ediyor. 

Henüz hiç kimse sıfırı görmedi ve bence bu yaklaşıyor. Şu aşamada kim olduğunu söylemek biraz zor. Hala ortaya çıkmamış kaldıraçlı işlemler ve bilinmeyen karşı taraf yatırımlarının olduğunu düşünüyorum. Şu anda sadece spekülasyon yapıyorum, ancak böylesi çok daha sağlıklı olurdu.

O’Leary bu ay iflas ettiğini duyuran kripto aracı kurumu Voyager’a atıfta bulunarak şu ifadeleri kaydediyor:

Örneğin Voyager çok küçük. Bu adamların geri kalanı, toplam piyasa değeri açısından önemsizdi. Bitcoin ve kripto piyasası toplam piyasa değerinde neredeyse yarı yarıya azaldı ve bu yüzden dibe doğru gittiğimizi düşünebilirsiniz.

Ayrıca milyarder isim, kripto endüstrisini sallayacak büyük bir kapitülasyon olayı için hala beklediğinin altını çiziyor.

Büyük, büyük bir panik ortamını severim. Bu her zaman dibe ulaşmanın harika bir yolu olmuştur. Havlu atmak. Bu kapitülasyon. Muazzam bir hacim. Sokaklarda tam bir panik havası var ve bu her zaman harika bir satın alma fırsatı.

Sırada kim var hiçbir fikrim yok. Yarın sabah olabilir, belki bir ay sonra olabilir, Yakınımızdaki bir tiyatroya geliyor ve kesinlikle bu sektör için çok iyi bir şey olacak. Çünkü tüm kötü bozuk iş modellerini, yüksek kaldıraçlı ve çok riskli olan spekülasyonları ortadan kaldıracak.

(Visited 553 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz