Cumartesi, Eylül 24, 2022
Ana SayfaEditörün SeçimleriMetaVPad nedir? Yatırımcıları heyecanlandıran launchpad platformu hızlı bir giriş yaptı

MetaVPad nedir? Yatırımcıları heyecanlandıran launchpad platformu hızlı bir giriş yaptı

MetaVPad, METAV

MetaVPad, birçok farklı projelerin ön satışa sunulduğu bir launchpad projesidir. Bu yazıda sizler için Metavpad nedir?, Metavpad nasıl kullanılır?, METAV tokeni nasıl alınır? gibi soruların cevabını derledik.

Metavpad nedir?

Metavpad, son zamanlarda dikkat çeken metaverse projelerinin ön satışa çıkacağı bir launchpad platformudur. Yatırımcılar, platform üzerinden ön satışa çıkan tokenleri alarak ciddi kazançlar sağlayan yatırımlar yapabilirler.

Projenin resmi sitesi, Metavpad’i metaverse evreninin geleceğine erişim sağlamanıza olanak tanıyan bir köprü olarak tanımlıyor. Proje, metaverse’de inşa edilen projeleri beslemeyi, iyileştirmeyi ve güçlendirmeyi hedefliyor. Metavpad, geleceğin sosyal ağlarına, blok zincir tabanlı metaverse altyapısına, standardizasyon ve birlikte çalışabilirlik protokollerine, NFT’lere, yeni nesil oyunlara, kısaca geleceğe yönelik projelere odaklanıyor.

metv2

Metaverse’i, birbirine bağlı platformlar, protokoller, araçlar ve hizmetler merkezi olarak tanımlayan proje, bu evreni her biri daha büyük bir bütüne katkıda bulunan dijital bir teklifler ortamı olarak düşünüyor.

Diğer bir deyişle, metaverse, geleneksel hizmetlerin tamamen yenilenebileceği ve dijital engellerin esasen ortadan kalkacağı bir çağ için yeniden tasarlanabileceği bir alan. Öte yandan, yeni bir proje dalgası, önümüzdeki aylarda ve yıllarda metaverse’in karakteristiği haline gelecek olan sonsuz bir yaratıcılığı, daha derin bağlantıları, daha iyi bir üretkenliği ve eğlencenin geleceğini şekillendirecek.

Geliştirici ekip Metavpad’in, bu radikal ortamın tam kalbinde yer alacağını ve önemli metaverse projelerini ve altyapısını geliştiren geliştiricilerin yanında olacağını belirtiyor.

Metavpad üzerinden herhangi bir IDO’ya katılabilmek için yapmanız gereken şey, KYC sürecini tamamlamak ve herhangi bir IDO’dan 3 saat önce METAV tokenini stake’lemeye başlamak.

METAV tokeni nasıl alınır?

Metavpad projesinin asli tokeni olan METAV, yaklaşık 4 saat önce piyasaya sürüldü ve fiyat birkaç saat içerisinde %3890 oranında bir artış yaşadı.

MetaVPad, METAV
Kaynak: Dextools.io

Şu anda yalnızca Binance Smart Chain ağının merkeziyetsiz borsası olan PancakeSwap’ta işlem gören METAV, yazının yazıldığı sırada 0.41 dolardan satılıyor. METAV tokenine yatırım yapmak isteyen yatırımcılar PancakeSwap üzerinden rahatlıkla token alımı yapabilir.

İlginizi çekebilir: Çinli arama devi Metaverse evrenini duyurdu! Konferans tarihi belirlendi

(Visited 477 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz