Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriMetaverse kripto projesi Polygon ağına geçti, bir haftada yüzde 64’ün üzerinde sıçradı

Metaverse kripto projesi Polygon ağına geçti, bir haftada yüzde 64’ün üzerinde sıçradı

Metaverse kripto projesi Polygon ağına geçti bir haftada yüzde 64ün üzerinde sıçradı

Bir Metaverse kripto projesi, tam da Ethereum Layer-2 çözümü olan Polygon ağına geçerken, dijital varlık piyasasındaki diğer tokenlerden önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi.

OrbCity (ORB), kullanıcıların birden çok token ve NFT kullanarak kendi şehirlerini keşfedip kontrol edebildiği merkezsiz bir Metaverse’dir.

Metaverse’de Zürih, Cape Town veya Bangkok gibi büyük şehirlerdeki bölgeler, NFT pazar yeri Opensea’dan satın alınabiliyor. Yazım esnasında en son, Metaverse’ün San Francisco’daki bir mahallesi 15 ETH, yani yaklaşık 24.000 dolara satıldı.

Proje’nin web sitesine göre, aralarında Animoca Brands, OKX ve Huobi’nin de bulunduğu endüstrideki ağır topların birçoğu ile iş ortaklıkları bulunuyor.

Metaverse kripto projesi daha önce Klaytn ağındaydı

Başlangıçta Metaverse, oyun ve içerik oluşturucu ekonomisi için tasarlanmış bir halka açık ağ olan Klaytn (KLAY) blok zinciri üzerine inşa edilmişken, yakın bir zaman öncesinde Polygon’a taşındı. Projenin yerel tokeni olan ORB sahipleri de Ethereum ölçeklendirme çözümüne taşınmış durumda.

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, ORB hakkında Twitter’daki 238.000 takipçisine şöyle seslendi.

OrbCity, Polygon’a taşındı.

Aileye hoş geldiniz!

Polygon kaçınılmazdır!

Yazım esnasında ORB fiyatı, sene başından bu yana yüzde 257 ve piyasaların Polygon geçişine tepki vermesiyle, son yedi günde yüzde 64 yükseldi.

ORB’nin 177 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor ve yazım anında 0,1871 dolar seviyesinden işlem görüyor.

(Visited 213 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin ne zaman durmak bilecek!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz