Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaBlockchain HaberleriMakerDAO kendi yerel ağını başlatmayı önerdi

MakerDAO kendi yerel ağını başlatmayı önerdi

MakerDAO'nun kurucu ortağı Rune Christensen, Maker'ın kendi yerel blok zincirini başlatma teklifinde bulundu.

MakerDAO kendi yerel ağını başlatmayı önerdi

MakerDAO’nun kurucu ortağı Rune Christensen, Maker’ın (MKR) Solana kod tabanlı kendi yerel blok zincirini başlatma önerisinde bulundu.

Christensen, yeni bir blog yazısında, Maker için ilk olarak Mayıs 2022’de ortaya çıkan uzun vadeli yol haritası olan Endgame’in beşinci aşamasına dair planlarını açıkladı.

Mayıs ayındaki gönderide Christensen, Endgame’in beşinci ve son aşamasının, Ethereum ile etkileşimde bulunurken arka uç güvenliğini sağlayan ayrı bir zincir olan “NewChain”in lansmanı olduğunu ifade etti.

Endgame’in son aşaması, Maker için NewChain kod adıyla yerel bir blok zincirin piyasaya sürülmesidir. NewChain, ekosistemi daha güvenli ve verimli hale getirecek. Biraz araştırma yaptıktan sonra, Solana kod tabanının “NewChain” için uygun olduğuna inanıyorum.”

Rune Christensen’ın Solana’yı tercih etme nedenleri şu şekilde özetlenebilir:

  1. Teknik Kalite: Solana, NewChain’in yüksek verimli bir blok zinciri çalıştırmak için optimize edilmiş teknik bir altyapıya sahip. Solana kod tabanı, NewChain’in ihtiyaçlarını karşılayacak ve teknik sorunları çözebilecek bir altyapı sunuyor.
  2. Dayanıklılık: Solana, büyük zorlukların üstesinden gelerek başarılı bir ekosistem olduğunu kanıtladı. Dayanıklılığı, Solana’nın uzun vadede varlığını sürdürebileceğini ve geliştirme maliyetlerini düşük tutabileceğini gösteriyor.
  3. Örneklerin Mevcudiyeti: Solana’nın kod tabanı üzerinde çeşitli projeler ve örnekler bulunuyor. Bu nedenle, farklı uygulamaların geliştirilmesinde rehberlik edebilir.
(Visited 10 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz