Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriLark Davis: Ethereum ve bu 2 altcoinin muazzam getirileri olacak!

Lark Davis: Ethereum ve bu 2 altcoinin muazzam getirileri olacak!

Lark davis, altcoin
Kripto para analisti Lark Davis, 2022 için en iyi yatırım seçimleri arasında Ethereum ve iki altcoini listeledi.

Davis 475.000 YouTube abonesine Ethereum ve iki altcoinin gelecek yıl “yatırımcılar için iyi getiri” sağlayacağını söyledi.

Ethereum için, kripto analisti, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlığın 2022’de beş haneli bir fiyata ulaşabileceğini söyledi.

Ethereum’ın beş haneli bir varlık olacağına inanıyorum ve bu döngü sonunda yuvarlanıp ölmeden önce 20.000 dolarlık bir Ethereum görebiliriz.

Ethereum, yazı yazılırken 4.081 dolardan işlem görüyor.

Davis’e göre, birkaç katalizör Ethereum için yükseliş durumuna yardımcı oluyor.

Ethereum için patlayan Layer-2 ölçeklendirme çözümlerimiz var … Ethereum için gelen hisse kanıtı kanıtına geçiyoruz. Bu inanılmayacak kadar büyük. Korkunç derecede verimsiz olan iş ispatından, Ethereum ekonomisini temelden değiştirecek olan hisse ispatına geçiyoruz…

Sonra üçlü halving var. Dolayısıyla, hisse kanıtına geçişin bir parçası olarak, yeni oluşturulan Ethereum’un yıllık emisyonlarında %90’lık bir azalma olacak…

Ethereum gelecek yıl deflasyonist olacak. Sadece aşağı inecek. Önümüzdeki, muhtemelen beş ila on yıl içinde, 100 milyon Ethereum’un altına geri döneceğiz.

Ethereum arzı şu anda 118.87 milyon.

Lark Davis’in altcoinleri


Sırada, işletmeler için uygun, ölçeklenebilir bir blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD) var. Davis’in Elrond’da boğa olmasına katkıda bulunan faktörler arasında, Ethereum tabanlı merkezi olmayan değişim Uniswap’a (UNI) benzeyen Maiar merkezi olmayan değişim (DEX) gibi ürünlerin piyasaya sürülmesinin yardımcı olduğu blok zinciri platformunda artan aktivite yer alıyor.

Sonunda hayata geçiyor, bence Elrond için çok heyecan verici bir zaman ve an. Sonunda onların Maiar borsasını başlattıklarını gördük… artık USDC (USD Coin), Elrond tokenini takas edebileceğiniz Uniswap of Elrond gibi…

Ayrıca Elrond’un standart tokenleri için merkezi borsalardan takas desteğimiz var.

Elrond yazı yazarken 257 dolardan işlem görüyor.

Sırada, merkezi olmayan uygulamaların yaygın olarak benimsenmesine izin vermek için tasarlanmış Ethereum için bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) var. Davis, onu Polygon’da yükselişe geçiren faktörlerin artan kullanım ve büyümeye dayalı satın almaları içerdiğini söyledi.

Polygon şimdi biraz MATIC yakacak. Polygon fiyatı için kesinlikle harika uzun vadeli. Böylece kullanıcılar artıyor, her zamankinden daha güçlü, yeni satın almalar ve daha fazla uygulama geliyor. Polygon konusunda iyimserim. 10 dolara gidiyor, sadece ne zaman olduğu soru işareti.

Polygon yazı yazarken 2.61 dolardan işlem görüyor.

(Visited 612 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,341.25 2.05%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,717.57 3.29%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.512452 4.51%
solana
Solana (SOL) $ 40.58 4.27%
xrp
XRP (XRP) $ 0.370624 2.79%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.97 2.94%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.069848 0.49%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011 11.23%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.87 1.50%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.83 3.40%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.49 3.76%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.77 4.81%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.35262 3.78%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.899687 2.60%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.47 1.06%