Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriLark Davis: Bu Altcoini Takip Edin, Rakiplerinden Daha İyi Performans Gösteriyor

Lark Davis: Bu Altcoini Takip Edin, Rakiplerinden Daha İyi Performans Gösteriyor

Lark Davis: Bu Altcoini Takip Edin, Rakiplerinden Daha İyi Performans Gösteriyor

Kripto etkileyicisi Lark Davis, daha deneyimli kriptolardan daha iyi performans gösteren yeni bir altcoine ışık tutuyor.

Davis, yeni bir videoda 251.000 abonesine akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) hakkında bilgi veriyor.

Davis: AVAX çok kısa sürede etkileyici bir konum elde etti

Analist CoinGecko’ya göre kripto paranın hızla öne çıkmasının nadir olduğunu ve AVAX’ın 31 Aralık 2020’den bu yana yaklaşık %900 patlayarak 2,8 Usd’den şu anki değeri 27,85 Usd’ye yükseldiğini belirtiyor.

Davis konuyla ilgili şu sözlerini ekliyor:

“Avalanche, 2020’de piyasaya sürülen ve kripto paralar arasında en üst sıralarda yer alan çok az sayıdaki kripto para biriminden biri ki bu çok etkileyici bir şey. Yeni başlatılan bir kripto para için bu kadar hızlı bir hamle genellikle görmüyorsunuz.”

Davis, Avalanche’in kurucusu Dr. Emin Gün Sirer de dahil olmak üzere tecrübeli bir kripto ekibi tarafından yönetildiğini, hatta bazı spekülasyonlarda arkasında Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakomoto olabileceği yönünde tahminlerde bulunulduğunu belirtiyor.

Avax’ın geleneksel finans ile ilgili çeşitli kullanım durumları söz konusu olabilir

Trader, Avalanche’ın blok zincirindeki varlıkların özel sözleşmelere uyabileceğini ve bunun da ağı geleneksel finans ile ilgili çok çeşitli kullanım durumları için uygun hale getirebileceğini söylüyor.

“Avalanche’ın belirli kullanım durumları özel güvenlik ve ilk dava arzları gibi uygulamaları dahil ederek bunlar için yerleşim geliştirmektedir. En basit haliyle yatırımcıların davalardan bir pay almasına izin veriyor. Şu anda Avalanche ile neredeyse bir milyar dolarlık bir dava da devam ediyor. Bu ilginç kullanım durumu. Merkezi olmayan borsalar, sentetik varlıklar, sabit paralar, tahmin piyasaları, hisse senetleri, tahviller, borçlar, gayrimenkuller, tüm olağan şeyler. Dolayısıyla, finansın büyük ölçüde daha geleneksel tarafındaki bir şeye bakıyoruz.”

Kripto analisti, projenin bir yıldan daha az süredir faaliyette olduğu düşünüldüğünde, Avalanche’ın blok zincirinde hali hazırda 1.800 tokenize edilmiş varlığa sahip olduğunu vurguluyor.

İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin yükseliş sinyali veriyor

“Genel olarak Avalanche çok çok ilginç bir blockchain ağı. Çok kısa bir süre içinde inanılmaz miktarda bina inşa ettiler. Daha uzun süredir bulunan, diğer birçok ağ ve blok zinciri ekosistemlerinin sunabildikleri şeylerden daha fazlasını yaptılar… Tahminimce Avalanche’ın yükselişi ile ilgili çok şey duyacaksınız.” 

(Visited 23 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz