Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriKronos Research'e izinsiz erişim: 25 milyon dolarlık hırsızlık

Kronos Research’e izinsiz erişim: 25 milyon dolarlık hırsızlık

Kronos Research'e izinsiz erişim: 25 milyon dolarlık hırsızlık

Piyasa yapıcı ve VC şirketi Kronos Research, API anahtarlarına izinsiz erişim yaşadığını duyurdu. Şirket, bu durumu “öz sermayenin önemli bir kısmını etkilemeyen kayıp” olarak tanımladı.

Kronos’un açıklamasına göre, bu izinsiz erişim nedeniyle ortaya çıkan potansiyel kayıplar, şirketin toplam öz sermayesinin önemli bir kısmını etkilemeyecek düzeydedir.

Ancak, blockchain araştırmacısı ZachXBT, Kronos’un açıklamasına karşılık olarak, 25 milyon doların çalındığına dair bir izlenim oluştuğunu belirtti. ZachXBT, son zamanlarda bir cüzdandan yapılan hızlı çıkışları haritalayarak, bu çıkışların toplam değerinin 25 milyon doların üzerinde olduğunu öne sürdü.

Olayın ardından Kronos, tüm işlemleri durdurdu ve bu durum, Kronos’un önemli bir piyasa yapıcısı olarak hizmet verdiği borsa olan Woo X’te sorunlara neden oldu.

Woo X, müşteri fonlarının güvende olduğunu ve likidite kaybı nedeniyle bazı işlem çiftlerinde geçici bir duraklama yaşandığını açıkladı.

(Visited 160 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Günün öne çıkan kripto paraları

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz