Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaMetaverse HaberleriKripto uzmanı: 100X metaverse coin yakında başlıyor!

Kripto uzmanı: 100X metaverse coin yakında başlıyor!

Kripto uzmanı: 100X metaverse yakında başlıyor!

Citibank, Metaverse ekonomisinin önümüzdeki sekiz yıl içinde 13 trilyon doları geçebileceğine inanıyor.

Tanınmış kripto uzmanı Joe Parys, 100x olabilecek bir sonraki büyük metaverse coin’in yakında piyasaya çıkacağına inanıyor.

The Bored Ape Yacht Club

The Bored Ape Yacht Club, Ethereum blok zincirinde bulunan benzersiz 10.000 Bored Ape NFT koleksiyonudur. Bored Ape, Yacht Club üyelik kartı olarak da kullanılabilir ve üyelere özel avantajlara erişim imkânı sağlar. Bunlardan ilki ortak bir grafiti panosu olan THE BATHROOM’a erişimdir. Gelecekteki alanların ve avantajların kilidi, yol haritası aktivasyonu aracılığıyla topluluk tarafından açılabilir.

Bir Otherdeed NFT‘yi mint etmenin maliyeti, 305 ApeCoin‘in (APE) sabit fiyatıdır. KYC cüzdanları tarafından toplam 55.000 Otherdeed satın alınabilir. Mümkün olduğunca geniş bir dağıtım sağlamak ve büyük çaplı bir gas savaşının potansiyelini önemli ölçüde azaltmak için, satışın başında cüzdan başına 2 NFT’lik zorunlu bir sınır olacak.

Mint devam ettikçe, cüzdan başına basılan NFT sayısı da artacak. Cüzdan başına limitteki her artış, Otherside kanallarında duyurulacak. Eğer gas savaşı devam ederse, bu durum başarısız işlemlerle yüksek miktarlarda ETH’nin kaybedilmesine yol açmayacak.

Nispeten düşük maliyetli işlemlerin ilk dalgası gönderildiğinde ve ağ sakinleşmeye başladığında, ikinci bir mint dalgasına izin vermek için cüzdan düzeyinde mint limiti artırılacak – doygun olanlar bu dalgayı durduracak, Daha fazla ApeCoin harcayacak. Bu mint formasyonu → bump limiti → mint → bump limiti modeli, NFT arzı tükenene kadar devam edecek. Bu yaklaşımın bir gaz savaşını önlemesi ve mümkün olduğunca geniş bir dağıtımı teşvik etmesi bekleniyor.

 

(Visited 521 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel