Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriKripto Trader Elliot Wainman Altkoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi

Kripto Trader Elliot Wainman Altkoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi

kripto trader elliot wainman altkoinlerin patlamaya hazir oldugunu soyledi 60212ebec614c

Kripto traderı ve etkileyici Elliot Wainman, kripto pazarının belirli sektörlerinin patlamak üzere olduğuna inandığını söyledi.

Wainman YouTube’daki 197.000 abonesine, piyasa çöktüğünde ve çoğu traderın korktuğunda fırsatlar bularak kripto piyasalarında sık sık gezindiğini söylüyor.

“İnsanlar dün çok satış yapmaya başladıkça, bende sessizce toplamaya başladım. İnsanlar Bitcoin’de aşırı genişlediğinde, altcoinlere bakıyordum. Bu bir sonraki hamleyi tahmin etmenin ve oyundan bir adım önde olmanın doğasıdır. Bu şekilde sadece % 20-% 30 kazanç elde edemezsiniz. Katlı kazançları böyle elde edersiniz.” 

Trader ayrıca altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans gösterme zamanının geldiğini gösteren bir sinyal paylaşıyor.

İnsanlar, Bitcoin % 10,% 20 bandında kazanç sağlarken neden daha riskli altcoinlerde olmam gerekiyor sorusunu kendisine soruyor? İşte herkesi altlardan çıkaran ve herkesin altlara dikkat etmeyi bırakmasını sağlayan tam da bu zihniyet. Yararlanmak isteyeceğiniz şey tam da bu bu! Çünkü bir sonraki hamlenin geldiğini görme fırsatınız var ve bu benim aklımdan çıkmaz “

“88mph’ye (MPH) bakın. Bitcoin’e karşı % 300 artış. Yedi günlük zaman diliminde Injective (INJ) Bitcoin’e karşı % 60 arttı. THORChain (RUNE) Bitcoin’e karşı % 33 arttı. Favorilerimden biri olan KeeperDAO ROOK, Bitcoin’e karşı % 100 artış gösterdi. ChainX (PCX) % 42 arttı. Hegic % 52 arttı. API3, Bitcoin’e karşı neredeyse % 200 arttı.

“Yapmak istediğiniz tek şey daha fazla satoshi yığmak ve daha fazla Bitcoin biriktirmek olsa bile bu kazançları altcoinlerde elde edersiniz. Hala bunu yapma fırsatınız var. ”  

Wainman merkezi olmayan finansman (Defi) varlıklarının en büyük hareketleri yapacağına inandığını söylüyor. Kendisinin bazı seçimler ise şöyle: Veri oracle ağı API3, ağ optimizasyon protokolü Marlin (POND) ve merkezi olmayan sermaye piyasası Allianceblock (ALBT)

“Altseason burada. Altcoin hakimiyeti büyüyor. Aşağıya doğru düşen bir kripto korkumuz ve açgözlülük endeksimiz var. Kesinlikle patlama yapan NFT’lerimiz (değiştirilemeyen belirteçler) var ki bu benim için çok heyecan verici. Genellikle çok fazla insanın şüpheci olduğunu duyduğunuzda ve bunun temellerini gördüğünüzde bu yaklaşım, yaptığınız bahsin karşılığının ödeneceğiyle ilgili bir gösterge olabilir. Altcoinlerde son birkaç aydır olan şey buydu.  DeFi hakkında insanlar, Ağustos patlamasının sonundan bu zamana kadar ölü olduğunu söylediler ama ben inanıyorum ki DeFi büyümesini devam ettirecek ” 

 

 

 

 


kripto trader elliot wainman altkoinlerin patlamaya hazir oldugunu soyledi 60212ec1d4a4e

ve

kripto trader elliot wainman altkoinlerin patlamaya hazir oldugunu soyledi 60212ec20f030

dailyhodl

(Visited 7 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz