Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriKripto projeleri özel yatırımcıları çekmek için yarışıyor

Kripto projeleri özel yatırımcıları çekmek için yarışıyor

Kripto projelerinin özel finansman arayışları hız kesmeden devam ediyor.

Kripto projeleri özel yatırımcıları çekmek için yarışıyor

Deneyimli bir yatırımcı, kripto projelerinin özel finansman arayışlarında artış yaşandığına inanıyor.

Placeholder Capital’in kurucusu Chris Burniske, sosyal medya platformunu X’te 263.300 takipçisine kripto projelerinin şu anda özel yatırımcılardan aktif olarak fon aradığını belirtti.

Ancak Burniske, FTX, Three Arrows Capital (3AC) ve Genesis gibi büyük dijital varlık firmalarının sorunlar yaşamasının ardından birçok özel yatırımcının kripto piyasalarında sermayelerini kullanmaktan kaçındığını ifade etti.

Burniske’ye göre, “Kripto özel finansmanı açısından son zamanlardaki en yoğun dönem, bana göre şu an yaşanıyor. Tek sorun, birçok umut vadeden proje olmasına rağmen, özel sermayenin birkaç yıl öncesine göre beş kat daha az olmasıdır.”

Kripto piyasaları güçlü sinyaller vermeye başladığında, özel yatırımcıların büyük olasılıkla toplu halde sektöre gireceğini düşünüyor.

Burniske’ye göre, “Özel sektör genellikle kamudan geri kalmıştır, bu nedenle kamudaki piyasa artışları özel finansmanın artışına yol açar; aynı şekilde kamudaki piyasa düşüşleri de özel piyasanın düşüşüne yol açar. Kamu piyasaları, fiyatlamaları hızlı bir şekilde tepki verirken, bu da kamu piyasalarında hızlı fiyat hareketlerini beraberinde getirir.

Kamu piyasası değerlemeleri cazip olduğunda, doğal olarak özel piyasa yatırımcılarını daha iyimser kılar.

Kripto piyasaları fiyat dalgalanmalarının ortasında olsa da, Burniske aktif olarak kripto para satın almaya devam ettiğini belirtti.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz