Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaKripto HaberleriKripto para faaliyetleri ile ilgili Bayraktar'dan önemli açıklama

Kripto para faaliyetleri ile ilgili Bayraktar’dan önemli açıklama

bayraktar

Ülkemizin gurur kaynağı olan Bayraktar, ürettiği İHA ve SİHA’larla adımızı dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Son günlerde şirket adına açılan kripto para, borsa ve benzeri yatırımlarda faaliyet gösteren web siteleri için şirketten açıklama geldi. Şirket konuyla ilgili yaptığı açıklamada bu alanlarda herhangi bir faaliyette bulunmadıklarını bildirdi.

Şirket açıklama yaptı

Şirket adını kullanarak yapılan dolandırıcılık yöntemi için Bayraktar’ın resmi Twitter hesabından açıklama geldi. Şirket konuyla ilgili; “isim hakkımızı kullanarak yapılan bu tür olaylarla bizim bir alakamız yoktur” dedi.

Firmamızın ismi olan Baykar, şirket adıyla milli ve özgün olarak geliştirdiğimiz İHA sistemleri ve firma yöneticilerimiz adına kripto para, borsa ve benzeri yatırım alanlarında tarafımızdan yapılan herhangi bir girişim bulunmamaktadır. İnternette “www.bayraktartb2.com” adresi altında ve çeşitli sosyal medya mecralarında aynı ismi kullanarak başlatılan sözde kripto para girişimi ile firmamızın hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tarafımıza ait isimleri kullanan girişimlerin hepsi hukuken sorunlu, bizleri seven ve güvenen insanları aldatmaya yöneliktir. Adımızı kullanan tüm girişimlere karşı hukuki süreçleri başlattığımızı ve tespit ettikçe hukuk önünde hakkımızı aramaya devam edeceğimizi bildiririz.

(Visited 505 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 30,027.00 1.93%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,015.53 1.80%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.536858 0.99%
solana
Solana (SOL) $ 51.60 2.77%
xrp
XRP (XRP) $ 0.417989 0.50%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 10.05 1.17%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.085955 0.30%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.14%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.000184 63.03%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 31.36 5.60%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.27 2.73%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.37 0.85%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 71.35 1.75%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.438612 0.71%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.662587 1.46%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 6.19 3.85%