Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriÜnlü CEO: Kripto kullanıcılarının sayısı dünya çapında hızla artıyor

Ünlü CEO: Kripto kullanıcılarının sayısı dünya çapında hızla artıyor

Raoul Pal, internetin ve kriptonun benimsenme hızını karşılaştırdı.

Ünlü CEO: Kripto kullanıcılarının sayısı dünya çapında hızla artıyor

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, dünya genelinde kripto kullanıcılarının sayısının bir milyarın üzerine çıkma yolunda ilerlediğini söyledi.

Real Vision ve Global Macro Investor’ın CEO’su, 997.500 Twitter takipçisine, internetin ilk on yılında benimsenmesini ve kriptonun benimsenmesini karşılaştıran bir grafik paylaştı. Grafik, kripto para kullanıcılarının Aralık 2025’e kadar 1,2 milyara ulaşabileceğini gösteriyor.

 

Pal: CBDC’ler ve NFT’ler kriptonun benimsenmesine yardımcı olacak

“Bu grafiği birkaç yıldır Global Macro Investor’da (GMI) yayınlıyorum. Kriptonun benimsenmesi dur durak bilmiyor. Önümüzdeki üç yıl içinde muhtemelen internetin %43’lük benimsenme oranını aşacak.”

Ünlü CEO: Kripto kullanıcılarının sayısı dünya çapında hızla artıyor
Kaynak: Raoul Pal

Pal’a göre, küresel kripto kullanıcılarının sayısı 2030 yılına kadar 5,1 milyara ulaşabilir. Bununla birlikte, CBDC’ler ve NFT’ler kripto paraların benimsenmesini artırabilir.

Ünlü CEO: Kripto kullanıcılarının sayısı dünya çapında hızla artıyor
Kaynak: Raoul Pal

Pal, geçen hafta piyasaya sürülen tartışmalı biyometrik kripto projesi Worldcoin hakkındaki düşüncelerini de açıkladı. Pal, insanlığın bir tür dijital kimliğe ihtiyacı olduğunu görüşünde ve Worldcoin’in olası bir çözümü temsil ettiğini söyledi.

Ayrıca, sıfır bilgi (ZK) kanıtlarına sahip dijital kimliğin tamamen merkezsizleştirilmiş versiyonlarının gerekli bir sonraki adım olduğunun altını çizdi.

ZK kanıtları, bir tarafın diğer tarafa bir ifadenin doğruluğunu, ifadenin doğruluğu dışında başka herhangi bir bilgi vermeden kanıtlayabildiği bir kriptografi tekniğidir.

(Visited 12 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  FED'in yeni hamlesi kripto paraları çok değerli hale getirecek

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz