Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriEski Goldman Sachs yöneticisi: Kripto endüstrisi geleceğe yön verecek

Eski Goldman Sachs yöneticisi: Kripto endüstrisi geleceğe yön verecek

Eski Goldman Sachs yöneticisi: Kripto endüstrisi geleceğe yön verecek

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, bir sonraki küresel likidite dalgasının kripto endüstrisini çılgına çevireceğini ifade etti.

Pal, Singapur’daki son Token2049 konferansında kripto alanında ilginç projeler üzerinde çalışan birçok insanın kendisini cesaretlendirdiğini belirtti.

Kripto endüstrisinde bulunan geliştiriciler dahi!

“Eğer bu sektöre dikkat ederseniz, çok sayıda akıllı insanın ilgisini çektiğini görebilirsiniz. Daha önce böyle bir ilgiyi görmemiştim.

Herkes bu alanda çalışırken, çok derin konuları ele alıyor. Oyunlardan, Apple’ın pazar hakimiyetine, ödeme sistemlerinin kontrolüne, oyun ekonomisinden uygulama ekonomisine ve kültür ekonomisine kadar her şey bu alanda ele alınıyor.

Bazıları ödeme altyapısını düzeltmeye çalışırken, diğerleri teknik altyapıya odaklanıyor. Kimileri finans sistemini gözden geçiriyor ve finansı blockchain teknolojisiyle nasıl birleştirebileceklerini düşünüyor…

Yani çok farklı konular ele alınıyor ve bu alanlarda çalışan çok zeki insanlar var. Bu her zaman beni şaşırtıyor, çünkü genellikle çevrimiçi ortamda insanlar sadece Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralara odaklanılırken, aslında inşa edilen ürünlerin ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.”

Pal, kripto paraların zirvelerinden oldukça uzak olduğu halde sektörün hala yeni ürünler inşa etmeye çalıştığını söyledi. Bu durumun projelerin geleceği için olumlu bir işaret olduğuna dikkat çekti. Ayrıca, bir sonraki likidite akışının muhtemelen piyasaları yükselteceğini ve bir sonraki boğa koşusuna yol açacağını söyledi.

“Bu sanki bir karınca kolonisi gibi, çünkü bu koloni dayanıklı ve kırılganlığa karşı güçlü… Likidite yeniden arttığında, sanki bu karınca kolonisine enerji veriyormuş gibi bir his oluyor ve her şey canlanıyor, bu yüzden bu durumu açıkça görüyorum. Herkes sanki bir şeyler inşa etmeye çalışıyor, kendi işini yapıyor ve likidite geri geldiği zaman kripto paraların fiyatının harekete geçeceğini düşünüyorum.”

(Visited 89 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz