Çarşamba, Haziran 7, 2023
Ana SayfaBasın BülteniKripto borsası Bybit Arbitrum entegrasyonunu duyurdu: ETH, USDT ve USDC işlemleri artık...

Kripto borsası Bybit Arbitrum entegrasyonunu duyurdu: ETH, USDT ve USDC işlemleri artık daha ucuz

Kripto borsası Bybit Arbitrum entegrasyonunu duyurdu: ETH, USDT ve USDC işlemleri artık daha ucuz

Küresel kripto borsası Bybit, Arbitrum ana ağının entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. 27 Ocak 2022 tarihi itibariyle artık Bybit kullanıcıları, Arbitrum ana ağında Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) varlıklarıyla yatırma ve çekme işlemi yapabilecekler.

Ethereum’un Layer-2 (L2) ölçeklendirme çözümü ve Ethereum ana ağında yaşanan tıkanıklıkları azaltmaya yarayan Arbitrum, Optimistic Rollup’lardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Arbitrum ana ağı (mainnet) entegrasyonu, Ethereum ağındaki işlemlerin daha ucuza gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Ölçeklenebilirlik, yüksek güvenlik ve düşük ücretler bir arada 

Bütçesinin zaten %25’ini güvenlik önlemlerine harcayan Bybit, entegrasyon sayesinde güvenli işlem imkanını da sunuyor. Arbitrum ana ağında gerçekleştirilen entegrasyon sonrasında Bybit kullanıcıları, herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan Ethereum blok zincirindeki yerleşik güvenlik olanağından yararlanabilecekler. Tüm kullanıcılar güvenlik imkanı sayesinde Arbitrum gibi L2 sonuçlarının doğruluğundan emin olabilecekler.

Güvenlik imkanının yanı sıra küresel kripto borsası Bybit, kullanıcılara hızlı işlem gerçekleştirme imkanı sağlamış olacak. Arbitrum entegrasyonu aynı zamanda düşük ücretler uygulayacak. Böylelikle kullanıcılar işlemlerde zaman ve kapasiteden tam anlamıyla faydalanabilecekler.

Daha fazla bilgi için:

(Visited 33 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz