Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriÜnlü CEO kripto boğasını ateşleyecek faktörleri açıkladı

Ünlü CEO kripto boğasını ateşleyecek faktörleri açıkladı

Ünlü CEO kripto boğasını ateşleyecek faktörleri açıkladı

Mysten Labs CEO’su Evan Cheng, kripto para birimlerine olan güvenin azaldığını ve bu durumun yatırım sermayesinin yeniden canlanmasına yol açabileceğini öngörüyor.

Cheng, ayrıca yatırım sermayesinin daha dikkatli ve stratejik bir şekilde yönlendirilerek piyasaya geri döneceğini belirtti.

“Yatırımcılar dikkatlice gözlemliyorlar. Dünya genelindeki büyük finans kuruluşları, örneğin BlackRock gibi, kesinlikle deneyimsiz değiller. Kripto dünyasında büyük bir fırsat olduğunun farkındalar.

Körfez bölgesi, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan insanlarla konuşuyorum. İlgi oldukça yüksek. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorlar. Aynı şekilde Asya, APAC bölgesinde de benzer bir durum söz konusu. Para akışı olacak, ancak bu konuda daha stratejik hareket edecekler.”

Cheng, web3 teknolojisine ilgi duyan yatırımcılarla etkileşim konusunda büyük deneyime sahip. 2022 yılında, Andreessen Horowitz’in a16z kripto biriminin katılımını içeren 300 milyon dolarlık bir turu başarıyla tamamladı. Ayrıca bu yılın başlarında 100 milyon doların üzerinde bir Web3 fonuna teklif verdiği bildirildi.

Cheng, geleneksel finans sektörünün kripto ve blockchain’e artan ilgisinden ilham aldığını ve daha olgun ve deneyimli bir çevrenin oluşacağını öngörüyor.

“Geleneksel finans kurumları, tüketicilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda ve bu teknolojiyi daha iyi nasıl kullanabileceklerini anlama konusunda ilerleme kaydediyorlar.

Öngördüğümüz şey, bu dalgalı ve belirsiz piyasa dönemini aştıktan sonra, yeni başarılı projelerin ortaya çıkacağı ve bu başarıya göre ödüllendirileceği bir dönemin başlayacağıdır. Spekülatif işlemlerin olmayacağını iddia etmiyorum, ancak başarıya dayalı bir yaklaşımın daha baskın olacağını düşünüyorum.”

(Visited 129 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz