Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriKripto analisti Ben Armstrong: Bu altcoinin uçmak için 4 sebebi var!

Kripto analisti Ben Armstrong: Bu altcoinin uçmak için 4 sebebi var!

kripto analisti, Ben Armstrong, wonderland

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Ben Armstrong, Wonderland’in (TIME) aya giden bir sonraki altcoin olmasının 3 nedenini aboneleriyle paylaştı.

Platform, TIME tokenine dayalı Avalanche Network’te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Her token, Wonderland hazinesindeki MIM, TIME-AVAX LP tokenleri vb. gibi bir dizi varlık tarafından desteklenir ve ona altına düşemeyeceği gerçek bir değer verir.

Wonderland’ın amacı, kendi zincirlerinde rezerv para birimi haline gelmektir.

Kripto analisti’ne göre potensiyelin sebepleri

Armstrong’u platformun potansiyeline inandıran ilk neden, dahil olan herkesin kâr potansiyelini maksimize etmeye yardımcı olan “oyun teorisi” özelliğidir.

Mahkumun ikilemi ama finans için. Maksimum fayda sağlayan hamleler Çılgın Şapkacı şapkası ile temsil edilirken, kısmi fayda sağlayan hamleler çaydanlıklardır. Bir kullanıcı karını protokolden çektiğinde fiyat düşer, yani X olarak gösterilir. Wonderland’da varlıklarını satan bir taraf, LP tokenleri ve TIME tokenleri ile projeye indirimli olarak bazı eklemeler fırsatına sahip bir başkası tarafından dengelenir.

İkincisi, trader, platformun, token basmanın yanı sıra stake etme konusunda çılgın bir getiri sunarak kendisi için bir isim yaptığını belirtiyor. Kayıt sırasında, TIME staking getirisi %83,368’di.

Üçüncü taraf TIME tokeni. Analistin dediği gibi, altcoin diğer finans tokenlerine kıyasla tipik bir yörüngeye sahip.

Düşük piyasa değeri ile yüksek fiyat. Bir TIME coin için en erken kayıt fiyatı 560 dolar ve oradan, şaşırtıcı bir şekilde 8.731 dolara kadar istikrarlı bir tırmanış oldu. Bunu Yearn Finance ve tüm yıl boyunca 30 bin dolar civarında seyreden YFI tokeni ile karşılaştırın. Beefy Finance ayrıca 1.130 dolardan gelen pahalı bir tokene sahip.

Ve son olarak Armstrong, platformun oyun dünyasına girmesinin bir diğer önemli katalizör olduğunu paylaşıyor:

Kendi ekosistemlerinin değerini alıp, NFT ve blockchain oyunlarına yatırım yapıyorlar. Bu, merkezi olmayan metaverse ve DeFi için en iyi şey olurdu. protokolün meydan okumasıyla beslenen bir DAO olarak işletilen metaverse‘nin blok zincirinin çok ötesinde, finansal özgürlüğü parabolik hale getiren kek parçası olabilir.

(Visited 986 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,064.45 3.84%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,796.25 5.22%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.542811 4.22%
solana
Solana (SOL) $ 42.91 5.75%
xrp
XRP (XRP) $ 0.382605 1.94%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.26 7.49%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.070518 1.73%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 3.67%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.77 7.27%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.62 9.50%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.12 2.37%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.52 3.37%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.3757 3.83%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.940527 2.79%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.63 10.82%