Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriKöpekbalıkları yoğun olarak Cardano biriktiriyorlar; ADA fiyatı dip mi yaptı?

Köpekbalıkları yoğun olarak Cardano biriktiriyorlar; ADA fiyatı dip mi yaptı?

Köpekbalıkları yoğun olarak Cardano Biriktiriyorlar

Bir kripto analitik platformu, Cardano’nun zengin yatırımcılarının ADA’ya yüklendiklerini ve FTX’in iflasından bu yana yoğun şekilde düşüşleri satın aldıklarını bildirdi.

Santiment, 10.000 ila 100.000 ADA sahibi adreslerin şu anda dört milyar token ile bir buçuk yıl içindeki arzın en büyük yüzdesini elinde tuttuklarını yazdı.

Anahtar Cardano köpekbalıkları, Haziran ayından beri istikrarlı bir şekilde biriktiriyorlar. Kasım ayı başındaki FTX faciasından bu yana bu alımlarını yeni bir seviyeye taşıdılar. 10.000 ila 100.000 ADA sahibi adresler, 7 Kasım’dan bu yana, 83 milyon dolar değerinde token eklediler.

ADA, yazım anında 0,257 dolar seviyesinde bulunuyor.

BTC ile ilgili olarak ise Santiment, merkezi kripto borsalarında tutulan Bitcoin miktarının şimdiye kadarki en yüksek seviyede olduğunu bildirdi. Analitik platformuna göre, borsalar 304 milyar doların üzerinde BTC çıkışına tanık olmuşlar.

Borsalar içinde ve dışında hareket eden BTC fonlarının 10 yıllık uzun vadeli görünümü verilmiştir. Saklama’daki coin miktarı, şimdiki18,2 milyon BTC ile tüm zamanların en yüksek seviyesini sürdürüyor.

Bitcoin’in mevcut durumda dolaşımda 19,24 milyon arzı bulunuyor, bu da BTC arzının yüzde 94,5’inden fazlasının kripto para borsalarından çekildiğini gösteriyor.

Yazım esnasında, Bitcoin 16.778 dolar seviyesinde bulunuyor.

(Visited 144 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Meme coin durdurulamıyor! Zirveden alan yatırımcılarına bile yüzde 500 kazandırdı!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz