Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriJustin Sun’dan FTX ile Potansiyel Ortaklık İması!

Justin Sun’dan FTX ile Potansiyel Ortaklık İması!

Justin Sun’dan FTX ile Potansiyel Ortaklık İması

Tron’un kurucusu Justin SUN, son kargaşaya bir son verilmesi için yeni çözümler keşfetmek üzere FTX ile çalıştıklarını söyledi.

 

 

Justin Sun Oyuna Giriyor

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Binance’in FTX ile bir potansiyel ortaklık olasılığını reddetmesinden sonra, artık çok kritik bir durumda.

Binance’in görüşmelerden çekilmesinden saatler sonra, Tron’un kurucusu Justin Sun, FTX ile potansiyel bir ortaklığa işaret etti.

Sun, FTX büyük bir likidite sıkışıklığıyla karşı karşıya olduğu için ekibinin borsa üzerindeki tüm TRX sahipleriyle çalıştığını ve “ileriye giden bir yol” başlatmak için FTX ile çalıştıklarını söyledi.

Diğer tweet’lerde de FTX ile potansiyel bir ortaklığa işaret etti:

Doğası gereği kısa vadeli olmasına rağmen devam eden likidite sıkışıklığı, sektör gelişimi ve yatırımcılar için aynı şekilde zararlıdır. Ekibim daha fazla bozulmayı önlemek için gece gündüz çalışıyor. Ortaklarımızla birlikte bütüncül yaklaşımla durumun yönetilebilir olduğuna inanıyorum. Bizi izlemeye devam edin…

Sözkonusu tweet FTX CEO’su Sam Bankman-Fried tarafından da retweet edildi.

TRX, BTT, JST, SUN, HT üzerindeki tüm Tron tokenlernin sahiplerinin arkasında duracağım duyurumun yanı sıra, başlatmak için FTX birlikte bir çözüm oluşturuyoruz. İleriye giden bir yol.


Justin Sun’ın FTX’e bir devralma teklifi yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Bu arada, FTX ve Alameda’nın bilançolarındaki açığın beklenenden çok daha büyük olduğu ifade edilmeye başlandı.

Binance dün akşam şöyle bir açıklama yaptı:

Başlangıçta, umudumuz FTX müşterilerinin likidite sağlamasına destek olabilmekti, ancak sorunlar bizim kontrolümüz veya yardım etme yeteneğimiz dışında.

FTX CEO’su Tüm Seçenekleri Araştırıyor

Binance, FTX ile olan anlaşmasını sona erdirirken, Sam Bankman-Fried başka potansiyel yatırımcıları araştırıyor. Reuters tarafından gösterilen FTX çalışanlarına yönelik bir mesajda SBF şunları söyledi:

Tüm seçenekleri araştırıyorum. Bu yere geldiğimiz için ve buradaki rolüm için çok üzgünüm.

Güncelleme:

İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Justin Sun en son olarak yaklaşık yarım saat önce de şöyle yazdı:

TRX  @FTX_Official üzerinde işlem yeniden başladı. Para çekme işlevi üzerinde çalışıyor. Bizi izlemeye devam edin.

Bu, tüm #FTX kullanıcıları için canlandırmak ve normale dönmek için hazırlanmış bütünsel bir çözüme doğru atılan yalnızca ilk adımdır. @FTX_Official ekipleri 🔥 arasındaki işbirlikçi çalışmayı çok takdir ediyorum.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz