Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriJim Cramer: Bitcoin Bana Bir Ton Para Kazandırdı

Jim Cramer: Bitcoin Bana Bir Ton Para Kazandırdı

Jim Cramer: Bitcoin Bana Bir Ton Para Kazandırdı

CNBC sunucusu Jim Cramer, Bitcoin’den ( BTC ) “bir ton para” kazandığını ancak altın “onu hayal kırıklığına uğrattığını” açıkladı.

22 Mart’ta yayınlanan Pomp Podcast’in bir bölümünde Cramer, ev sahibi Anthony Pompliano’ya BTC’ye 500.000 dolar yatırması için ilham verdiği için teşekkür etti.

Başlıklar

Bitcoin satın aldıktan sonra Cramer: “Teşekkürler”

“İşte neler oluyor: bana bir ton para kazandın,” diye başladı.

Cramer, ana akım bir medya finans uzmanı olarak tanınıyor ve aynı zamanda Eylül 2020 yılında yayınlanan bir önceki Pomp Podcast programından sonra Bitcoin’cilere aşina hale geldi. Bununla birlikte, son gezisi, Bitcoin’de yükseliş söz konusu olduğunda onu CNBC sunucuları arasında en yüksek konuma getirmektedir.

Kendisi, altın ve hisse senedi satın alma deneyiminden farklı olarak Bitcoin’in gerçekten hakkını teslim ettiğini söyledi.

Pompliano’ya “Tam dediğin gibi oldu” dedi.

“Aynı zamanda söylediğinden çok daha hızlı oldu, ama çok minnettarım ve başka kim minnettar biliyor musunuz? Çocuklarım.”

Altınla ilgili olarak ise Cramer, neredeyse 30 yıldır benimsediğini iddia ettiği tavsiyeyi güncelledi. Portföyünün % 10’unu kıymetli metale tahsis etmek yerine, ilk kez bunun artık % 5 altın ve % 5 Bitcoin olması gerektiğini açıkladı.

Yaklaşık 500.000 dolarlık ilk yatırımından tam olarak ne kadar para kazandığını belirtmemiş olsa da zamanlama, yatırımının şu anda yaklaşık 2,4 milyon dolar değerinde olduğunu gösteriyor.

Bu haftanın başlarında, Fed Başkanı Jerome Powell bile Bitcoin’i “altının ikamesi” olarak tanımlarken, ABD dolarına meydan okumadığını belirtti.

Tahminler Tutarsa Cramer’in 12 Milyon Doları Olacak

Cramer, çok daha düşük fiyatlarla giren birçok Bitcoin yatırımcısına kıyasla hala biraz küçük hacimli bir hodler.

Btc destekçileri zincir üzerindeki verilerin, yükselişin henüz bitmediğini ve buna kanıt olarak 2021’deki ortalama fiyat için popüler tahminlerin 288.000 $ ‘a kadar çıktığını gösteriyor.

Hiçbir şey olmasa bile, bu Cramer’ın varlığını 12 milyon dolar değerinde yapar.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,498.56 1.15%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,984.32 2.86%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.560515 3.91%
solana
Solana (SOL) $ 46.55 4.28%
xrp
XRP (XRP) $ 0.379868 0.52%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.39 0.32%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.073846 2.66%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 0.76%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.19 0.05%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 9.16 0.75%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.03 1.00%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.56 1.81%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.369765 1.33%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.01 8.97%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.91 0.32%