Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriJames K. Filan: Ripple ve SEC Davasında 'Oyun Sonu'

James K. Filan: Ripple ve SEC Davasında ‘Oyun Sonu’

James K. Filan: Ripple ve SEC Davasında 'Oyun Sonu'

Ripple ve SEC arasındaki menkul kıymet davası bir başka önemli aşamaya doğru ilerliyor. SEC’in özet kararlara yönelik açılış göstergeleri bugün sona erecek. İtirazlar 18 Ekim’de yapılırken, yanıtlar 15 Kasım’da verilecek.

Avukat James K. Filan tarafından yapılan bir paylaşımda, Bölge Yargıcı Torres’in, özet karar hareketleriyle ilgili ortak planlama önerisini onayladığı bildirildi.

Söz konusu onaylamaya tepki olarak Fox Business’tan Eleanor Terret, yargılama özetine katıldığını tweet’ledi.

Avukat Jeremy Hogan ise ‘7 gün içinde gerçek bir özet karar önergesi görebildiği için mutlu olduğunu’ belirtti.

Özet karar önergelerinin bugün başlatılması beklenirken, teklifte 2022 sonuna kadarki önemli tarihlere de değinildi. Teklifte de olana göre 13 Eylül’de tarafların özet önergeleriyle ilgili tüm materyaller ve özetler geçici olarak onaylandı. 15 Eylül’de ise taraflar, özet karar önergelerini desteklemek üzere toplanıp görüşme yapacak. 

19 Eylül’de ise yalnızca toplantı ve görüşme sırasındaki düzeltmelerle birlikte, son hali halka açık bir şekilde paylaşacak.

Oyun Sonuna mı Geldik?

18 Ekim’de taraflar, özet karara dair tüm itiraz ve özetleri geçici olarak onaya sunacaklar. 20 Ekim’de ise bir araya gelerek iki tarafın da düzeltmeleri incelenip karar belirlemek üzere görüşülecek.

Ardından 15 Kasım’da Ripple ve SEC, karar özetlerini geçici onaya sunacaklar. 17 Kasım’da tekrar bir araya gelerek cevap özetlerinde düzeltme yapacaklar. 21 Kasım’da, ise son hali kamuya açık bir şekilde sunulacak.

İlginizi çekebilir:  Justin Sun hackerlara cömert bir teklifte bulundu

Son olarak 9 Aralık’ta, taraflar özet karar dilekçeleriyle ilgili tüm materyalleri onaylatmak adına dilekçelerini sunacaklar. Ayrıca bu materyallerde yapılan tüm düzeltmeleri de dosyalayacaklar.

Takvimin yayımlanmasından sonra yorum yapan Avukat Jeremy Hogan’a göre bu özet, halkın iki tarafın elindeki kartları tamamen görebileceği bir ‘oyun sonu’.

(Visited 107 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz