Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaAltcoin Haberleriİzlenmesi gereken 3 altcoin: 10x yapabilirler!

İzlenmesi gereken 3 altcoin: 10x yapabilirler!

İzlenmesi gereken 3 altcoin: 10x yapabilirler!

Popüler kripto analisti ve youtuber olan Dante DeFi, mevcut değerlemelerinden kolayca 10 kat daha fazla olabileceğini düşündüğü 3 altcoine dikkat çekti.

Analistin seçtiği altcoinler

Kadena (KDA)

Mevcut değerinden 10 kat çıkabilecek ilk altcoin Kadena (KDA) oldu. Platform, ölçeklenebilirliği optimize etmeyi hedefleyen ve resmi onaylama ve yükseltilebilir akıllı sözleşmelerle donatılmış  Pact adlı yeni bir akıllı sözleşme diline sahip halka açık bir blok zinciridir.

Kadena bunun yanısıra, ağ işlemleri için paralel çalışan, ayrı ayrı çıkarılan birden çok zincirden oluşan Chainweb adlı yeni bir İş Kanıtı (PoW) konsensüs mekanizması kullanmakta. Bu tasarım teorik olarak, herhangi bir Layer-2 ölçeklenebilirliği veya işlevsellik çözümlerine ihtiyaç duymadan temel katmanda yüksek işlem hacmini destekliyor.

kadena

Kadena çok özel çünkü, kripto için büyük bir darboğaz olan bir şey yaptı veya yapmayı iddia ediyor. Kriptodaki en önemli şeylerden biri, en ucuz ve en verimli yolun ne olduğunu bulmak. Bu büyük kurum ve kuruluşların eşler arası işlemleri, çok fazla ücret ödemeden ve mümkün olduğunca verimli olmadan gerçekleşecektir. Yani Kadena, Chainweb olarak bilinen bir şeye sahiptir ve bu onun fikir birliği modelidir.

Kadena temelde Ethereum’un yaptığını ve Bitcoin’in sözde sınırsız ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilikle yaptığını yapıyor. bu muazzam çünkü bu alanda bunu yapabildiğini iddia eden çok farklı projeler var, ancak onu farklı kılan şey, aslında blok zincirinin ortak mucidi olan ve doğrudan ve gerçekten alıntı yapılan tek referans olan Stuart Haber’dir. Satoshi’nin Bitcoin teknik incelemesinde bu projenin danışmanıdır.

Chainweb, son derece güvenli ve merkezsiz olmasının tüm faydalarına sahip, ölçeklenebilir iş kanıtıdır. Bitcoin’in sahip olduğu şeylere ek olarak akıllı sözleşmelere de sahiptir.

CoinGecko verilerine göre yazım esnasında, Kadena (KDA) son 7 gün içinde yüzde 3,3 düşerek 6,16 dolar seviyesinde bulunuyor. 11.11.2021 tarihli ATH’sinden yüzde 77,7 düşük durumda.

Chainlink (LINK)

Listede bahsedilen ikinci altcoin olan Chainlink (LINK) evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmeler sağlayan bir blok zinciri soyutlama Layer’idir. Merkezsiz bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blok zincirlerinin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine olanak sağlayarak, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlamakta.

Chainlink

Pek çok insan Chainlink’e karşı biraz soğuk çünkü, piyasanın geri kalanına kıyasla iyi bir performans gösteremedi. Ancak insanların unuttuğu şey, son birkaç yıldır yaşadığımız en büyük ayı piyasası esnasında Chainlink projesinin en başarılı zamanını gördüğü zamandı.

Fakat kimse bunu hatırlamaz çünkü, çoğu kişi bundan sonra girdiler ve 2021’de Chainlink yüzde 50 çıktı, ancak daha sonra hiç performans göstermedi. Ve bu, Chainlink’e yönelik duygular üzerinde kalıcı bir etki yarattı, ancak Chainlink, potansiyeli açısından Quant (QNT) ile orada muazzam bir potansiyele sahip bir projedir. 

Chainlink gelişiyor ve insanlar şimdi olduğundan daha yüksek fiyatlar görecekler.

CoinGecko verilerine göre yazım esnasında, Chainlink (LINK) son 7 gün içinde yüzde 17 yükselerek 15,67 dolar seviyesinde bulunuyor. 10.05.2021 tarihli ATH’sinden yüzde 70 düşük durumda.

Theta Network (THETA)

Listedeki son altcoin Theta (THETA) merkezi veya olmayan akış (streaming) oluşturuyor ve bunun anlamı, 4k, 5k’da izlemek için internet hızınıza veya merkezi veritabanlarına bağlantınıza dayanmak zorunda olmazsınız.

Theta gibi merkezsiz ağlarla yükleme ve indirme, Theta’nın olduğu ağa dahil olan veya Theta’da düğümler oluşturan her bilgisayarın bilgi işlem gücünü kullanılabilir.

Theta Fiyatı Bir Gecede %25 Düştü

Yükleme ve indirme amacıyla akış için bilgi işlem gücünün ölçeklenebilirliğine sahip olmasını sağlar. Medya içinde işlem ve işlem yoluyla internette oluşan büyük bir işlem yükünü ortadan kaldırır. 

Theta’nın uzun vadede başarılı olacaktır. Bu yüzden Theta listedeki son fakat en kötü olmayan altcoindir.

CoinGecko verilerine göre yazım esnasında, Theta Network (THETA) son 7 gün içinde yüzde 13,3 yükselerek 3,15 dolar seviyesinde bulunuyor. 16.04.2021 tarihli ATH’sinden yüzde 80 düşük durumda.

(Visited 753 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 29,961.00 1.85%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,016.57 1.97%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.540288 1.89%
solana
Solana (SOL) $ 51.97 2.90%
xrp
XRP (XRP) $ 0.41786 1.20%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 10.16 3.77%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.086397 2.35%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 1.43%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.000182 69.37%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 32.19 7.48%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.33 4.14%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.41 3.26%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 71.71 2.65%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.44229 2.33%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.668387 3.04%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 6.20 3.18%