Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaNFT Haberleriİşte Milyarder Mark Cuban'ı Heyecanlandıran Fırsat

İşte Milyarder Mark Cuban’ı Heyecanlandıran Fırsat

İşte Milyarder Mark Cuban'ı Heyecanlandıran Fırsat

Shark Tank yatırımcısı Mark Cuban, kripto sektörü için büyük bir olay olacak gelişmeye odaklandığını söyledi.

Forbes ile yaptığı yeni bir röportajda Mark Cuban, değiştirilemez token’ların (NFT) kitap endüstrisinde büyük bir fırsat sunduğunu söyledi.

NFT’ler, özellikle ders kitapları için iyi olacak. Beni, ders kitabı yayıncılarını kabul ettirip ettiremeyeceğimiz değil, kitap satın alma sürecinin tamamı heyecanlandırıyor.

Elinizdeki kitapları, kitapçıya mı yoksa başka kişilere mi satacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Buna gerek kalmadan NFT olarak satıldığında, yazar, yayıncı veya diğer kişiler telif ücretini kolaylıkla alabiliyor.

Bu, kitabı oluşturan yayıncıların ödeme almaya devam edebilecekleri anlamına geliyor. Ayrıca ikinci el ürünlerdeki deformasyon durumu da yaşanmayacak.

Milyarder, sigorta endüstrisinin de kripto odaklı bir platformdan faydalanabileceğini söyledi. Mark Cuban’a göre sağlık sigortası, kontroller ve dengeler için iki varlık kullanan merkezi olmayan bir blok zinciri ortamında çalışırsa çok daha verimli ve dürüst olabilir.

Sigorta yapabilmek çok kolay olacak. Karmaşık yapılardan daha basit olanlara geçeceğiz. Kimse sigorta şirketiyle uğraşmaktan hoşlanmaz.

Kripto ile bin doğrulayıcınızın olduğu bir ortam yaratarak, sigorta taleplerinin nasıl onaylandığını yeniden keşfedebilirsiniz.

Böylece insanları doğrulayıcı olmaları için eğitebilir ve bir talebi her doğruladıklarında, onayladıklarında veya onaylamadıklarında onlara ödeme yapabilirsiniz. İşin iyi yanı, doğrulama gerçekleşmezse nedenini kolaylıkla öğrenebiliriz.

Bu, işleri dürüst tutmanın kripto dahil edilmiş bir yolu. Dolayısıyla bu tür bir uygulamanın ölçeği vardır, etkisi vardır ve merkeziyetsiz, geniş ve düz bir organizasyon, şirketlerden daha iyidir.

(Visited 365 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz