Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaAltcoin Haberleriİşte en yeni Coinbase listelemeleri! Fiyatlar nasıl tepki verecek?

İşte en yeni Coinbase listelemeleri! Fiyatlar nasıl tepki verecek?

Coinbase Pro, Circuits Of Value (COVAL), IDEX (IDEX), Moss Carbon Credit (MCO2), Polkastarter (POLS), ShapeShift FOX Token (FOX), Spell Token (SPELL) And SuperFarm (SUPER) tokenlerini listeliyor.

 

Coinbase, listeleme

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase, Coinbase Pro’da yeni tokenler listeleyeceğini açıkladı.

Circuits Of Value (COVAL), IDEX (IDEX), Moss Carbon Credit (MCO2), Polkastarter (POLS), ShapeShift FOX Token (FOX), Spell Token (SPELL) And SuperFarm (SUPER) tokenlerinin likidite koşullarının karşılanması durumunda, işlemler 7 Aralık Salı günü saat 20:00’da veya sonrasında başlayacak.

Coinbase Pro şöyle bir açıklama yaptı:

Platformda yeterli COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER arzı sağlandığında, COVAL-USD, COVAL-USDT, IDEX-USD, IDEX-USDT, MCO2-USD, MCO2-USDT, POLS-USD, POLS-USDT, FOX-USD, FOX-USDT, SPELL-USD, SPELL-USDT, SUPER-USD ve SUPER-USDT sipariş defterleri, yalnızca post, yalnızca limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlayacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Trading Kurallarımıza göre trade’i askıya alabiliriz.

Coinbase’in listeleyeceği tokenler

Circuits Of Value (COVAL), kullanıcıların ETH, ERC-20 ve NFT tokenlerinin özel kombinasyonlarını Vault adı verilen tek bir trade edilebilir tokende oluşturabilecekleri bir platform olan Emblem’e güç veren bir Ethereum tokenidir. COVAL, Vault’ler oluşturmak için kullanılabilir ve likidite sağlayıcılarına ödül olarak verilir.

IDEX, bir sipariş defteri modelini otomatik bir piyasa yapıcı ile birleştiren ilk hibrit likidite DEX olduğunu iddia ediyor. Geleneksel emir defteri modelinin performansını ve özelliklerini bir AMM’nin güvenliği ve likiditesi ile harmanlar. IDEX, off-chain trading motorunu zincir üstü ticaret anlaşmasıyla birleştirerek merkezi olmayan borsalara yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Kullanıcılar bundan çeşitli şekillerde yararlanır.

Moss Carbon Credit (MCO2), “Carbon Credit”ler (karbon kredileri) için bir Ethereum tokenidir. MOSS, MCO2 tokenleri aracılığıyla “Carbon Credit” piyasasının demokratikleştirilmesini ve geliştirilmesini içeren bir piyasa çözümü aracılığıyla çevrenin korunmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek için MOSS, Amazon Ormanı’ndaki yüksek kaliteli çevre projelerinden (kredi yayan, onaylayan ve satan projeler) ve CO2 emisyonlarını önleyen arbon kredileri satın alır. Moss, şirketlerin ve bireylerin bu kredileri yüzde 100 dijital platformunda satın almalarına izin vererek, blok zinciri kullanarak tarihsel olarak karmaşık bir süreci basit ve şeffaf hale getirir.

Polkastarter (POLS), zincirler arası (cross-chain) token havuzları ve açık artırmalar için kullanımı kolay bir launchpad sağlamak üzere tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Polkastarter’a güç veren tokendir. En yaygın olarak, sermayeyi artırmak ve aynı zamanda tokenlerini kolayca dağıtmak isteyen erken aşamadaki blok zinciri projeleri tarafından kullanılır.

ShapeShift Fox Token (FOX), sınırsız, zincirler arası bir kripto trading platformu ve kullanıcının kendi egemenliği için portföy yöneticisi olan ShapeShift’i yöneten bir Ethereum tokenidir. Platform, kullanıcıların mobil arayüz veya web platformu aracılığıyla varlıkları satın almalarına, göndermelerine, almalarına, trade etmelerine ve yönetmelerine olanak tanır ve ShapeShift yerel, Portis, KeepKey, Trezor ve Ledger dahil olmak üzere bir dizi yazılım veya donanım cüzdanı kullanmayı seçmelerine olanak tanır.

Spell Token (SPELL), kullanıcıların faiz getiren kripto varlıkları (yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI gibi) şeklinde teminat yatırmalarını sağlayan bir platform olan Abracadabra.money’i yöneten bir tokendıi. 1,00 ABD Doları değerini korumaya çalışır. SPELL, yönetim hakları ve diğer ödüller veren sSPELL kazanmak için stake edilebilir.

SuperFarm (SUPER), programlamaya gerek kalmadan yeni NFT’nin başlatılmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş zincirler arası bir DeFi protokolü olan SuperFarm’a güç veren bir Ethereum tokendir. Bir pazar yeri ve bir dizi yenilikçi araç, herhangi bir projenin kendi kurallarıyla bir çiftliği dağıtmasına olanak tanır.

Coinbase’in daha önceki listelemelerinde genellikle ani fiyat hareketleri meydana gelmişti.

(Visited 532 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 35,257.00 0.76%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,446.38 1.93%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 372.14 2.29%
cardano
Cardano (ADA) $ 1.08 1.12%
solana
Solana (SOL) $ 92.03 2.07%
xrp
XRP (XRP) $ 0.610539 2.56%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 17.84 1.77%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.138914 2.50%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000022 2.90%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 66.17 3.52%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 61.67 3.65%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 15.83 1.99%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 10.81 2.14%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 108.35 1.96%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.944848 0.46%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.51 0.46%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 52.25 3.94%