Çarşamba, Haziran 7, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriKripto Analisti: İşte Cosmos ekosisteminde patlayabilecek 5 altcoin!

Kripto Analisti: İşte Cosmos ekosisteminde patlayabilecek 5 altcoin!

Kripto Analisti İşte Cosmos ekosisteminde patlayabilecek 5 altcoin

Popüler kripto analisti Altcoin Buzz, YouTube’daki abonelerine, patlama yapma potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü, Cosmos ekosistemindeki 5 altcoinden bahsetti.

Analiste göre projelerden ikisi iyi tokenomiklere sahip olup, arzlarının yüzde 75’inden fazlası dolaşımda bulunuyor.

Bir diğeri stabilcoinlerin Cosmos’tan BNB Chain’e kadar zincirler arasında taşınmasına izin veriyor. Yine bir diğeri ise mahremiyet sağlıyor.

Potansiyeli olan Cosmos altcoinleri

JUNO

Juno Network, Ethereum’un EVM’sinden sonra en büyük 2. akıllı sözleşme platformu ve aynı zamanda tamamen topluluğa ait. Geliştiriciler, daha çok protokol ve uygulamanın birlikte çalışabilir akıllı sözleşmelere sahip olması için WASM VM’leri geliştirmek için Juno’yu kullanıyorlar. Ekosistemi, birçok projeyle birlikte hızla büyüyor.

EVM’ye alternatif bir akıllı sözleşme için CosmWasm’ın önemi, genel olarak Cosmos’un başarısı için hayati önem taşıyor.

Altcoin’in ayrıca mükemmel tokenomikleri var. Toplam arzın %75’inden fazlası, dolaşımdaki arzın bir parçası olarak piyasada. 92,8 milyondan 64,3 milyonu. Bu, gelecekte endişelenecek çok büyük miktarda arz, token kilitlerinin açılması veya yetkilendirme programlarının bulunmadığı anlamına geliyor. Ayrıca, sınırlı arzı nedeniyle fiyatta yapay bir artış da beklenmiyor.

Bitget ve Mexc, JUNO satın almak için en kolay platformlar. Analiste göre düşük hacimleri korkutmamalı. Juno, 2021’de büyük bir airdrop yaşadı ve birçok kullanıcı, uzun vadeli sahibi durumundalar.

Kujira (KUJI)

Kujira‘nın mesajı “Herkes Balina Olabilir”. Geliştirdikleri uygulamalar, özellikle Orca, eskiden sadece balinalara açıktı ve onlara daha çok kazanma fırsatı veriyordu.

Platform bu süreci demokratikleştirme yolunda. Orca, DeFi kredisi tasfiyeleri için teklif verilmesini sağlıyor. Kujira, teminat için indirimli teklif vermek için kripto destekli stabilcoin USK’lerini kullanmanıza izin verir. USK basımı için DOT veya ATOM’u kullanıp, teklif verebilirsiniz.

Tasfiye edilmiş kredilerden ATOM’a teklif vermek için USK’yı kullanırsınız ve ATOM’nuzu indirimli olarak satın alırsınız.

Kendi zincirini oluşturmak için Terra Luna ekosisteminden hızlı bir çıkış yaptılar. Ayrıca, Juno gibi iyi tokenomiklere sahip, yani arzın %75’inden fazlası dolaşımda. Token, KUJI MEXC’den satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir:  Balinaların yalayıp yuttuğu altcoin yeşile büründü

KAVA

Kava, boğa piyasasındaki yüksek seviyelerinden %90 düşük durumda. Temel özellikleri, hala iyi görünüyor ve tek farkı düşük fiyatı. Analist, şu anda gerçek değerine göre büyük bir indirimde olduğunu öne sürüyor. KAVA’yı Binance, Huobi, ByBit, Kucoin gibi birçok borsada bulabilirsiniz.

Secret Network (SCRT)

SCRT, gizliliğe odaklanan bir proje. Hakkında bilinmesi gereken, bir iyi haber, bir de kötü haber bulunuyor. Bir beyaz şapka hackerı ağın gizlilik bölümünde bir güvenlik açığı buldu. İyi haber şu ki bulundu, bildirildi, ödül ödendi ve düzeltildi. Bu olayda kimse para veya herhangi bir şey kaybetmedi. Bu iyi. Kötü olan şu ki, gizlilik özelliklerinin çoğu o dönemde halka açık hale getirildi, bu nedenle Secret bir süre o kadar da özel ve gizli değildi. Projenin ekosistemi o kadar büyüyor ki 15 Aralık’ta ilk Secret Summit’i çevrim içi olarak yapacaklar. Bu zirveden yeni haber ve gelişmelerin çıkması beklenebilir.

Büyük ve gelişen temellere sahip bir proje ve aynı Kava gibi, boğa piyasasının en yüksek seviyelerinden yüzde 90 aşağıda. Binance, Gate.io, Huobi, Mexc gibi borsalardan alınabiliyor.

Axelar

Axelar, API’leri kullanan zincirler arası bir iletişim aracı. API’ler, uygulamalar ve protokollere hızlı ve ucuz bir şekilde yardımcı program eklemek için harika araçlardır. Protokol, daha fazla uygulamaya ve daha fazla zincire erişimi kolaylaştırmak için altyapı araçlarından biri. 24’ten fazla blok zinciri ve 1 milyar dolarlık işlem, Axelar’ın deneyiminde yer alıyor.

Platformun 100.000 dolara kadar fon sağlayan aktif bir Hibe programı da bulunuyor. Cosmos’un önemli bir parçası olmalarına rağmen, Satellite gibi birçok zincir agnostik uygulamaya güç veriyor. Axelar için en aktif piyasalar, Huobi, Coinex, Gateio ve Coinbase.

(Visited 178 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz