Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriKripto analisti: İşte 2022’de en büyük potensiyeli olan altcoinler

Kripto analisti: İşte 2022’de en büyük potensiyeli olan altcoinler

Altcoinler, kripto analisti
Kripto analisti Thao Tran Ocak 2022’de büyük potansiyele sahip ve satın almaya değer olduğunu düşündüğü en iyi altcoinleri yazdı.

Kripto Analisti’nin seçtiği altcoinler ve yorumları

Olympus (OHM)

Listedeki ilk altcoin Olympus, yerel stabilcoin olması amaçlanmış algoritmik bir para birimi protokolüdür. Bazen algoritmik bir stabilcoin olarak adlandırılsa da Olympus, fiyatını yönetmek için DAI gibi rezerv varlıkları kullandığından daha ziyade merkez bankasına benzer. Amaç, dalgalı bir piyasada fiyatını korurken fiyat istikrarını sağlamaktır.

OHM, DAO‘nun gücüne sahiptir ve çok çeşitli stake ve getiri fırsatları vardır. Yüzde 528’lik güzel APY’ler almak için bazı fırsatları vermişti. Kesinlikle girmeye değecektir. Bu nedenle listenin ilk sırasında yer alıyor.

D212B417 7F36 4E14 BA27 7B5B10CCD13F
OHM Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

OHM, yazı zamanında 369 dolardan el değiştiriyor. Son bir haftada token yüzde 14,7 düştü ancak, kullanım durumları ve potansiyeli ile yakın gelecekte yükselebilir.

SingularityDAO (SDAO)

İkinci proje SingularityDAO, ana hedefi DynaSets’i, AI tarafından yönetilen çeşitlendirilmiş kripto para varlık sepetlerini yönetmek olan bir organizasyondur.

Oylama gücü, SingularityDAO tokeni (SDAO) tarafından sağlanır. SingularityNET’in AI teknolojisiyle AI tarafından yönetilen fonların risk yönetimi stratejilerini DeFi’ye getirmiştir.

Kullanıcılar, farming, staking ve pasif karlar elde etmek için birçok farklı yollar sağlar. SDAO’nun harika ekiplere ve teknolojiye sahip muhteşem projesinin olması, ileride büyümesi için platformu büyük bir potansiyel haline getiriyor.

227A87BC 4834 48B1 A288 EA843FD3C238
SDAO Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

SDAO, yazım anında 1.57 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri yaklaşık 48 milyar dolar seviyesinde.

Ripple (XRP)

Kripto analistinin bahsettiği bir sonraki potansiyel sahibi coin Ripple (XRP). XRP  yazım esnasında piyasa değerine göre 7. sırada yer alıyor. Kripto para, XRP Ledger adlı bir dağıtık defter veritabanının üzerinde bulunan RippleNet isimli dijital ödeme platformunda çalışan altcoindir.

F3A8968D FED7 4B25 86F9 899548C180AF
XRP Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

Avalanche (AVAX)

İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin yükseliş sinyali veriyor

Bir sonraki sırada bulunan Avalanche, merkezsiz uygulamalar ve özel blok zinciri ağları için bir platform olarak işlev gören bir Layer-1 blok zinciridir. Akıllı sözleşmeler için en popüler ağ olarak Ethereum’u yerinden etmeyi amaçlayan rakiplerden biridir.

AVAX, müthiş teknolojisi ve ekibiyle, düşük maliyeti ve çevre dostu olması nedeniyle şu anda 11. sıraya yerleşmiştir. Platformda birçok yeni uygulamanın oluşturulmasını bekleyebiliriz.

4440D214 86AC 4329 B282 0CE2E322AF81
AVAX Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

AVAX yazım esnasında 114 dolardan el değiştiriyor ve büyük potansiyeliyle 2022’de yükselişini görebiliriz.

Harmony(ONE)

Beşinci ve son proje Harmony (ONE) merkezsiz uygulamaların (DApp’ler) oluşturulması ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blok zinciri, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezsiz uygulamalarda yenilikler getirmeyi amaçlıyor.

ONE, desteklenmemesi ve herhangi bir bağlantısı olmamasından dolayı düşük değerdedir. Ancak kurulmakta olan DAO ve bir takım temel değişiklikler Harmony için olumlu yönde değişimler getirecek. Gerçekten sürekli ilerleme kaydediyorlar.

Bu proje için henüz çok erken ve ONE’ın 2022’de katlanarak büyümesini bekleyebiliriz.

5C240F14 FCAA 4B6A BF35 EBFD6BAA0717
ONE Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

Token yazım esnasında 0,2517 dolardan işlem görüyor ve pump potansiyeli olarak uygun zamanda gözüküyor.

(Visited 715 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz