Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBloomberg Raporuna Göre İki Altcoin Eth'den Daha Yüksek Staking Getirisi Sunuyor

Bloomberg Raporuna Göre İki Altcoin Eth’den Daha Yüksek Staking Getirisi Sunuyor

Bloomberg Raporuna Göre İki Altcoin Eth'den Daha Yüksek Staking Getirisi Sunuyor

Kripto para piyasasının lider varlığı 19-20 bin dolar arasındaki yatay seyrine devam ederken bu dalgalanma hızına Ethereum da eşlik ediyor. Altcoinler de BTC ve ETH’yi takip ediyor.

Öte yandan geçtimiz günlerde Bloomberg analistlerinden Mike McGlone’un yayınladığı rapora göre, getiriler söz konusu olduğunda, yalnızca iki hisse kanıtı (PoS) blok zinciri olan Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM)’un Ethereum’u (ETH) geride bıraktığı görülüyor. McGlone’a göre:

Ethereum’un gelir ve ihraç politikasındaki baskın pazar payının bir sonucu olarak, kripto ekonomisinde sermaye dağıtımı, Ethereum’un gerçek / düzeltilmiş oranına (getiri) göre fiyatlandırma riskini başlatması muhtemel. Bloomberg’in layer-1 kripto varlıkları listesinde, yalnızca iki ağ, Ethereum’un yüzde 5,03 kıyaslama oranına pozitif bir yayılma ile işlem yapan gerçek getirilere sahip.

 

Altcoinler arasında yer alan Polkadot yüzde 0,77 ve Cosmos yüzde 0,10 getiri ile işlem görürken, Negatif yayılmış işlem gören varlıklar yanlış fiyatlandırmanın kurbanı olabilir. Bu varlıklara daha fazla sermaye çekmek için Ethereum’a benzer şekilde radikal bir azalmaya ihtiyaç duyabilir…

bloomberg intelligence

Altcoinler Pasif Getiri Sağlasa da Eth Ana Avantajlarından Bazıları Şunlar

15 Eylül 2022’de yayınlanan bir blog yazısında, Silikon Vadisi merkezli risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz’in (“a16z”) Genel Ortağı Ali Yaha, Ethereum’un PoS konsensüsüne geçişinin ana avantajlarından bazılarının şunlar olduğunu belirtti:

  • Birleşmeden sonra, Ethereum artık eskisinden 100 kat daha fazla enerji verimli. Konsensüse katılmak artık PoW’un yaptığı gibi muazzam miktarda elektrik harcamaz.
  • Birleşmeden sonra, ETH’nin enerji kullanımı web2’nin veri merkezleriyle karşılaştırılabilir olacaktır.
  • PoS, doğrulayıcıların ağı güvence altına almak için yatırdığı her doğrulayıcının “payına”, fonlara doğrudan erişime sahiptir. Bu da, teşviklerin daha fazla ayrıntılı olmasını ve güvenliği daha da artırmasını sağlar.
  • 32 ETH’ye sahip olan herkes artık Ethereum’a doğrulayıcı olarak katılabilir.
  • Bir PoS blok zincirinde, fikir birliğinden geçen işlemler nihaidir…
(Visited 127 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Mahkeme celbi gelince, SushiSwap (SUSHI) fiyatı düştü

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel