Hotbit’ten faaliyetlerini durdurma kararı

Kripto para borsası Hotbit, 22 Mayıs itibarıyla CEX işlemlerini durdurma kararı aldı.

0
90

Hotbit borsası işlemlerini durduruyor

Kripto para borsası Hotbit, 22 Mayıs itibarıyla CEX işlemlerini durdurma kararı aldı.

Hotbit borsası, işlemlerini durduracaklarını Twitter hesapları aracılığıyla şöyle duyurdu:

5 yıl 4 ay boyunca Hotbit ekibi olarak, 5 milyon kullanıcının yer aldığı harika bir kripto şovunda gururla yer aldık. Ancak, büyük bir üzüntüyle, CEX işlemlerini 22 Mayıs, UTC 04:00’ten itibaren durdurma kararı aldığımızı duyurmak istiyoruz. Tüm kullanıcılardan, kalan varlıklarını 21 Haziran, UTC 04:00’ten önce çekmelerini rica ediyoruz.

Hotbit borsasının CEX işlemlerini durdurmasının nedenleri!

Hotbit borsasının operasyonlarını durdurmasının temel nedenleri şunlar olabilir:

Çalışma koşullarının bozulması: Ağustos 2022’de yapılan bir soruşturma, Hotbit’in yönetim ekibini operasyonları geçici olarak askıya almak zorunda bıraktı. Bu soruşturma, şirketin çalışma koşullarının düzeltilmesi gerektiğine dair bir uyarı niteliğindeydi.

Kripto para birimi endüstrisindeki krizler: Kripto para birimi endüstrisi, FTX’in çöküşü ve bankacılık krizleri gibi sabit olmayan olaylarla bir dizi kriz yaşadı. Bu durumlar, Hotbit kullanıcıları arasında sürekli bir fon çıkışına neden oldu. Bu da Hotbit’in operasyonlarını etkileyen bir faktör oldu.

Kullanıcılardan, varlıklarını çekmeleri için 21 Haziran’a kadar süre verilmiş. Hotbit’in resmi Twitter hesabını takip ederek, daha fazla güncelleme ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

(Visited 91 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz