Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaCardano (ADA Coin) HaberleriHoskinson'dan büyük hedef: Cardano lider olacak

Hoskinson’dan büyük hedef: Cardano lider olacak

Charles Hoskinson, Cardano'nun Bitcoin ve Ethereum'dan daha büyük bir kripto para birimi olacağına inanıyor.

Hoskinson'dan büyük hedef: Cardano lider olacak

IOG CEO’su Charles Hoskinson, Rare Evo konferansında yaptığı açılış konuşmasında, Cardano’nun (ADA) dünyanın en büyük kripto para birimi olabileceğini ve Bitcoin ile Ethereum’u geride bırakabileceğine inanıyor.

An itibarıyla Cardano, yaklaşık 9,16 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu değer Bitcoin’in 506 milyar dolarlık ve Ethereum’un 198 milyar dolarlık piyasa değerine kıyasla oldukça düşük seviyede kalıyor. Cardano, 9,16 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile sekizinci sırada yer alıyor.

Cardano en büyük kripto para olabilecek mi?

Charles Hoskinson, ADA’nın en büyük kripto para birimi olma yolundaki mücadelesini kolaylaştıracak faktörleri açıkladı.

“ADA’nın temel prensiplerinden biri, topluluğunun doğrudan ilgisini çeken merkezi olmayan bir karar alma mekanizması olan on-chain yönetişimine olan bağlılığıdır. İşte mücadelemiz burada yatıyor ve bu nedenle ADA’nın muhtemelen dünyanın en büyük kripto para birimi haline geleceğini düşünüyorum.

Benim tahminime göre, sadece bir kripto para birimi olmaktan öteye geçecek. Yeni bir dijital ulusun, yeni bir topluluğun omurgası haline gelecek. Nihayet birbirimize yeniden güvenmeye başlayabileceğimiz, ‘kötü olma’ durumundan ‘iyi olma’ durumuna geçebileceğimiz bir yer olacak.”

Hoskinson, ayrıca Bitcoin yönetişim modelini eleştirdi. Bitcoin’in değişmeyen statik tasarımının uzun vadede zayıf noktası olabileceğine vurgu yaptı.

“Dünyanın en büyük kripto para birimi” unvanını elde etmek için yalnızca kullanıcı tabanını büyük ölçüde genişletmesinin değil, aynı zamanda düzenleyici baskıların ve teknik sorunların başarılı bir şekilde çözülmesi gerekeceğini belirtti.

CoinMarketCap verilerine göre, bu yazı kaleme alındığı sırada ADA 0.2602 dolar değerindedir.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz