Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriHoskinson açıkladı: Cardano (ADA) neden en iyi dijital varlık?

Hoskinson açıkladı: Cardano (ADA) neden en iyi dijital varlık?

Cardano, ADA

Charles Hoskinson, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Cardano‘nun (ADA)  düşen fiyatına rağmen temellerinin güçlü kaldığını söylüyor.

Input Output Hong Kong‘un (IOHK) kurucusu ve CEO’su, yeni bir bana bir şey sor oturumunda, ADA’nın çeşitli metriklerini inceliyor ve her birinin son iki yılda önemli bir büyüme kaydettiğini açıklıyor. 

İyi haber şu ki, 1 Ocak 2020’den 31 Aralık 2021’i kapatacağımız tarihe kadar Cardano’nun sağlığı hakkında yapabileceğimiz her bir ölçüm, son 24 aydaki her ölçüm, şu andan itibaren kesinlikle istisnai oldu. Stake edilen ADA miktarına, aktif kullanıcı miktarına, katalizör katılımına, sosyal sinyallere, Reddit, Telegram ve diğer şeylerde hesap oluşturmaya, Cardano’daki gerçek işlem hacmine, Cardano kullanımının büyümesine ve faydasına, Cardano için biçimlenen DApp ekosistemi, hatta risk sermayesi yatırımları dahil olmak üzere anlamlı veya başka türlü ölçebileceğiniz her metrik iyileşti.

Hoskinson’ın yorumları, Cardano‘nun fiyatının Eylül ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara ulaştıktan sonra düşüş eğilimine geçmeye devam etmesiyle geldi. Haber yazım sırasında ADA, 1.27 dolardan el değiştiriyor. 

Cardano yaratıcısı, yedinci en büyük kriptonun hala dijital varlık alanındaki liderlerden biri olduğuna inandığı için ADA’nın fiyat hareketinin sadece bir “parazit” olduğunu vurguluyor.

Parazit, bunların hepsinin var olmadığına veya bir fantezi olduğuna inanmanızı sağlardı. Çünkü aradan 10 yıl geçti ve o zamana kadar tüm ağ etkisi kaybolur. Ama gerçekten dikkat eden insanlar, ekosistemdeki çoğu insandan daha hızlı geliştiğimizi anlıyor. Çoğu durumda hala bir numarayız. Gerçek şu ki, ona gerçekten baktığınızda, gerçek bir yazılımdır. Gerçek koddur. 

Hoskinson, gelecek yıl Cardano’nun gelişimi için neler bekleyebileceğini de paylaşıyor. 

Hızlanan çok önemli güncellemeler ve daha fazla ekip geliyor. Çekirdekte daha fazla merkeziyetsizlik gerçekleşiyor ve gelecek yıl çok ciddi bir endüstri lideri açık kaynak projesinin oluşumunu göreceğiz, ki bence bu çok ciddi bir açık kaynak projesidir. Açık kaynak bürokrasisi ve açık kaynağın yönetimi doğru yapıldı. Yüzlerce olmasa da onlarca şirketin yüksek katılımı için inşa edildi.

(Visited 320 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 22,928.14 3.83%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,680.43 5.10%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.510583 3.76%
solana
Solana (SOL) $ 39.53 6.88%
xrp
XRP (XRP) $ 0.36232 3.89%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.64 5.41%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.06815 7.12%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 2.23%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.37 3.59%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.37 3.04%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.40 4.30%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 58.42 6.33%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.339907 16.91%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.880471 4.45%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.43 0.08%