Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinYearn Geliştiricileri İçin Daha Fazla Token Yaratmak İstiyor

Yearn Geliştiricileri İçin Daha Fazla Token Yaratmak İstiyor

- Sponsorlu Reklam-
yearn gelistiricileri icin daha fazla token yaratmak istiyor 60212e92ac761

Yearn Finance gelişimine devam etmek ve potansiyelini korumak için daha fazla YFI tokeninin basılmasıyla sonuçlanacak bir teklif oylamasından geçiyor.

Geçen yılki DeFi patlaması sırasında Yearn Finance piyasaya sürüldüğünde ortaya çıkan muazzam büyüme, büyük ölçüde token arzına sebebinden dolayıydı. Sadece 30.000 YFI token limiti sebebi ile çok özel olarak algılanması fiyatlarını Bitcoin’in dört katına kadar çıkarmıştı.

Topluluk yakın zamanda onaylanan YIP-56 önerisi ile “Buyback and Build Yearn” (BABY) için başka bir oylamayı tartışıyor.

Katkıda bulunan ödüller ve diğer Youn girişimleri olarak kullanmak üzere açık piyasada YFI’yı geri satın almak için YFI stake etme ödüllerini kullanma teklifi %99,4 onayla kabul edildi.

Ekip, bu son finansman teklifinin BABY teklifinin vizyonunu sağlamlaştırırken temel katkı sağlayanları koruduğuna inanıyor. Rakip platformlar Uniswap ve Compound’un aksine, Yearn 500.000$ ‘lık hazine potunun hiçbirini takıma tahsis etmedi.

Darphane 6,666 YFI. Ana katkıda bulunanları ödüllendirmek için basılan YFI’nin ~ 1 / 3’ünü kullanın ve gelecekteki tekliflerle, Hazine’deki basılan YFI’nin ~ 2 / 3’ünü topluluğun kontrolü altına koyun.

Son zamanlarda ücret yapısını da değiştiren Yearn, çekirdek geliştiricilerinin daha iyi teşviklerle rakip projelere geçmesini engellemek istiyor, bu nedenle daha fazla darphane teklifi oluşturuldu. Darphanenin tek seçenek olabileceğini ekledi;

Muhafazakar bir rakamın şu anda yıllık YFI hamilinin gelirinden daha büyük bir mertebesi olduğu göz önüne alındığında, kısa vadede boşluğu doldurmanın tek makul yolu darphane kullanmaktır.

6.666 YFI token şu anda arzın %22’sini oluşturuyor. Rekabetçi bir tutma planı sağlamak için minimum uygulanabilir miktar olarak yaklaşık %20’lik bir artış belirlendi. Bunun diğer platformların yaptıklarına uygun olduğunu belirtti. Örneğin Aave , LEND’den AAVE’ye geçtiğinde % 23’ünü basmıştı. Öneri, 298 oydan 209 oyla %70 onay almıştı. 

- Sponsorlu Reklam-


yearn gelistiricileri icin daha fazla token yaratmak istiyor 60212e961183c

ve

yearn gelistiricileri icin daha fazla token yaratmak istiyor 60212e963e989

beincrypto

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,893.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,230.36
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 218.38
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.98
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.267952
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.25
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.22
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.67
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.67
litecoin
Litecoin (LTC) $ 197.47
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68