Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinXRP Yatırımcıları Eski SEC Başkanının Soruşturulması İçin Otuz Bin İmza Topladı

XRP Yatırımcıları Eski SEC Başkanının Soruşturulması İçin Otuz Bin İmza Topladı

- Sponsorlu Reklam-

XRP, Ripple, Sec

XRP sahiplerinin, Change.org üzerinden eski SEC Başkanı Jay Clayton’un soruşturulmasıyla ilgili başlattıkları imza kampanyası 30.000 imza aldı.

Görev süresinin bitmesine birkaç gün kala Ripple’a karşı dava sürecini başlatan eski SEC başkanı Jay Clayton, XRP topluluğu tarafından suçlu olarak görülüyor.

XRP topluluğu, eski SEC Başkanı Jay Clayton ve eski yüksek rütbeli SEC avukatı William Hinman’ın olası çıkar çatışmaları nedeniyle Ripple’ı dava ettiğini öne sürüyor.

İmza kampanyasını başlatan Crypto & Policy kurucusu Thomas Hodge, imza kampanyası bildirisinin SEC Başkanı Gary Gensler’e gönderileceğini belirtiyor:

“İmza kampanyası amacına ulaştı ve şimdi son evrakı hazırlayıp bütün imzaları da ekleyerek bunu elektronik olarak SEC Başkanı Gary Gensler’a aktaracağım.”

Bu arada 21 Mayıs’ta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Ripple (XRP) arasında bir telefon konferansı gerçekleşecek. Konferansta Ripple, XRP’nin düzenleyici durumunu belirlemeye yardımcı olacak yasal belgeleri sunacak.

(Visited 107 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%