Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainWeWork Kripto Para Birimleri ile Ödemeleri Kabul Edecek

WeWork Kripto Para Birimleri ile Ödemeleri Kabul Edecek

- Sponsorlu Reklam-

WeWork Kripto Para Birimleri ile Ödemeyi Kabul Edecek

Ofis alanı sağlayıcısı WeWork, belirli kripto para birimleri için ödemeleri kabul etmeye başlayacağını ve işlemleri kolaylaştırmak için Coinbase ve Bitpay ile ortak olacağını duyurdu.

Bir kripto para birimi ödeme hizmeti olan Bitpay ile olan ortaklığı sayesinde WeWork, teklifleri için ödeme olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edecek. Ayrıca şirket, dijital para birimlerini bilançosunda tutacağını söyledi.

WeWork, uygun olduğu durumlarda, kripto para birimi borsası Coinbase aracılığıyla mülk sahiplerine ve üçüncü taraf ortaklara ödeme yapacak. Kısa süre önce Nasdaq borsasında tarihi bir listelemeye konu olan Coinbase, aynı zamanda üyeliği için kripto para kullanarak ödeme yapan ilk WeWork üyesi olacak.

WeWork CEO’su Sandeep Mathrani yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“WeWork’ün gücü, dünyanın dört bir yanındaki üyelerimizin çeşitli ihtiyaçlarını geliştirme ve en iyi şekilde karşılama kabiliyetimizde yatıyor. Üye tabanımız fintech sektöründe büyümeye devam ettikçe, onların ihtiyaçlarına uyum sağlama ve yeni bir ekonomiye hizmet etme becerimiz de artacak. WeWork her zaman yenilikçi teknolojilerin ön saflarında yer aldı ve üyelerimizi desteklemenin yeni yollarını buldu. Sadece üyelerimiz için kabul edilen bir ödeme şekli olarak kripto para birimini ekleyerek sağladığımız opsiyonları genişletmek bizim için mantıklı.”

WeWork’ün bu hareketi, şirketin 2019’daki başarısız bir girişimden sonra yeni bir ilk halka arz başlatmaya çalışmasıyla ortaya çıktı. 

SoftBank tarafından desteklenen WeWork’ün, özel amaçlı bir satın alma şirketi (SPAC) ile birleşme yoluyla borç dahil 9 milyar dolarlık bir değerlemeyle halka açılmayı kabul ettiği bildirildi . SoftBank, birleşmenin ardından şirketin çoğunluk hissesini elinde tutacağını söyledi. 

- Sponsorlu Reklam-

İlginizi çekebilir: Facebook’un Yeni Kripto Varlığı Kullanıcısıyla Buluşuyor

(Visited 6 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,290.00 1.58%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,756.72 1.89%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 487.10 3.72%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.14 0.43%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.19 1.57%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.14 1.58%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247141 4.03%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.97 0.25%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.51 1.12%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.03 1.19%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.52 0.23%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.71 2.68%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 612.27 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 3.3%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003601 0.01%