Salı, Ekim 19, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinWallStreetBets'in Gücünü ve Bitcoin'in Yükselişini Gösteren Video Viral Oldu!

WallStreetBets’in Gücünü ve Bitcoin’in Yükselişini Gösteren Video Viral Oldu!

- Sponsorlu Reklam-
wallstreetbetsin gucunu ve bitcoinin yukselisini gosteren video viral oldu 602116c6e0a87

WallStreetBets ve Bitcoin’in finansal sistemi sarstığını anlatan bir video, Bitcoin subreddit’inin (alt forum) ana sayfasına çıktı.

Klipte, GameStop kısa pozisyon sıkıştırması (short squeeze) olayı anlatılırken, WallStreetBets, Reddit, Janet Yellen, Chamath Palihapitiya ve Robinhood gibi kilit oyuncular League of Legends savaş sahnesine yerleştirilmiş. Tam Yellen ve Robinhood, WallStreetBets’tekilere son darbelerini vuracakken, Chamath Palihapitiya Robinhood’u yok ediyor. Elon Musk da gökyüzünden Bitcoin’i çağırıyor ve krallığı ele geçiriyor.

Görünen o ki Bitcoin’in ‘fethi’ yalnızca videoda değil, gerçekte de yaşanabilir. The Block tarafından paylaşılan yeni veriye göre, risk fonları Bitcoin üzerine short pozisyonlara yüklenirken, Bitcoin traderları da, BTC üzerinde GameStop tarzında bir short pozisyon sıkışması hazırlıyor.

Veriler, Ekim’den itibaren risk fonlarının BTC’de kısa pozisyonlarda en az 1 milyar dolar biriktirdiğini gösteriyor. Bitcoin, kurumlar, ünlüler ve bireysel traderlardan ilgi gördükçe her geçen gün yükselmeye devam ediyor.

Risk fonlarının Bitcoin üzerinden açtığı short pozisyonlarının ‘patlaması’ halinde, geçen hafta CNBC’de Morgan Creek Digital kurucusu Anthony Pompliano’nun dedikleri yankılanmış olacak. Pompliano, giderek daha çok traderın geleneksel piyasalara yapılan sert manipülasyon yüzünden hüsrana uğradığını belirtiyor. Bu durumdan bıkmış olan bireysel traderların da bir başkaldırı olarak yatırımlarını kripto pazarlarına aktaracağını vurguluyor.

“Şu an hızlanmayı izliyoruz, bir an gelecek ve bu insanlar toplarını alıp başka bir yerde oynamaya gidecekler. En iyi fikrin kazandığı, yeteneğe göre insan atama sistemi olarak işleyen serbest piyasaya ve merkeziyetsiz dijital finansal sistemlere yönelecekler. Eğer haklıysan, kâr edersin. Eğer yanlışsan, kaybedersin. Kurtarma paketi yok, alım satımı durdurma yok, saatlerce süren işlemler yok ve bir stoğun alım satımını durduracak kimse de yok. Haklıysan, kar ediyorsun ve yanlışsan, kaybediyorsun. Fakat bu artık Amerikan finansal piyasalarında yaşanmıyor. Artık serbest piyasanın hüküm sürmediği manipüle edilmiş piyasalar var. Bu yüzden şu an kurulan merkeziyetsiz dijital finansal sistemini hızlandıracağız.”

 


wallstreetbetsin gucunu ve bitcoinin yukselisini gosteren video viral oldu 602116ca2e95e

ve

wallstreetbetsin gucunu ve bitcoinin yukselisini gosteren video viral oldu 602116ca5cdd7

- Sponsorlu Reklam-

 

 

 

dailyhodl

(Visited 5 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 2 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,487.00 2.4%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,817.53 2.04%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.56 0.98%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.12 0%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.39 0.26%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.41 1.79%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.244613 3.8%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.51 2.45%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.61 1.15%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.33 1.82%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.09 3.61%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.75 0.87%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 612.16 1.43%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.47 1.45%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003602 0.69%