Salı, Ekim 19, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinUsta Analist Lark Davis'e Göre, Beş Altcoin 100 Kat Artabilir!

Usta Analist Lark Davis’e Göre, Beş Altcoin 100 Kat Artabilir!

- Sponsorlu Reklam-
usta analist lark davise gore bes altcoin 100 kat artabilir 60212d8329aa0

Kripto analisti Lark Davis, büyük potansiyele sahip olduğuna inandığı birkaç altcoin üzerinde odaklanıyor. Trader, 191.000 YouTube abonesine sektör hızlı bir büyüme görmeye devam ederken az bilinen beş kripto projesine dikkat etmelerini söyledi.

Davis’in radarındaki ilk altcoin SeaScape Network. Davis bu proje için merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemi içerisinde kendini iyi konumlandıran ve oyun endüstrisi ve kripto dostu olan topluluklara giriş yaptığını söyledi.

“Bu DeFi ve eşsiz tokenler (NFTs) için bir oyun ekosistemi platformu. Yani burada şu anda kripto paradaki en popüler trendlere girdiklerini görüyoruz… Oyun endüstrisi inanılmaz derecede büyük. [Ve] oyun topluluğu da blok zincir (blockchain) dünyasına doğal bir uyum sağlıyor.”

Davis, SeaSecape’in Crowns (CWS) tokeninin de Uniswap üzerinde olduğunu ekledi fakat ilk coin arzı (ICO) yaşandığı için fiyatın oldukça yüksek olduğu konusunda da uyardı.

Davis’in listesinde bir sonraki sırada yakın zamanda piyasaya sürülen başka bir token, Bridge Mutual (BMI) var. Brigde Mutual, Polkadot’ta kurulan bir merkeziyetsiz sigorta projesi ve Davis’in uzun süredir ilgilendiği bir token. Davis, projenin DeFi piyasasında yeteri kadar hizmet verilmeyen bir sektörde yer aldığını da ekledi. Sigorta projelerinin, kripto ekosisteminin önemli parçalarından biri olacağını açıkladı.

“Bu token muhtemelen şu anda kriptoda, önümüzdeki en önemli ve en az temsil edilen nişlerden biri. Sigorta o kadar büyük bir olay ve o kadar gerekli bir hizmet ki. Şu anda DeFi’ye katılımının oldukça düşük olmasının sebeplerinden, hack ve sistemi kötüye kullanma riskleri, en büyük korkulardan olduğu için sigortalar DeFi’de güven tesis etmek için çok önemli olacak.”

Davis’in radarındaki üçüncü proje zincirler arası (cross-chain) işlemleri destekleyen ve bir omni-zincir (omni-chain) merkeziyetsiz borsa olan Sifchain Finance (ROWAN). Token satış kaydı şu an için kapalı olsa da coin yakın zamanda piyasaya çıkacak. Davis, proje borsalara ulaştığında satın aldığı pozisyonu iki katına çıkarabileceğini söyledi.

Davis’in listesinde dördüncü sırada, çok zincirli (multi-chain) bir oracle platformu olan Paralink Network (PARA) var. Davis için bu projenin öne çıkmasının sebebinin, daha hızlı işlemler sağlayan ve bireylerin veri tabanlarında, web sitelerinde ve uygulanma programlama ara yüzlerinde (APIs) doğrulanabilir veriler aranmasını sağlayan Paralink Query Language olduğunu söyledi.

Davis ayrıca Paralink’in, Polkadot ağı üzerinde oluşturulduğuna ve ekosistemin içerisindeki birçok projenin şu an son derece iyi performans sergilediğine dikkat çekti.

Davis’in vurguladığı son proje ise kripto ‘robo danışmanı’ ve DeFi’yi genel kullanıcı için daha kolaylaştırmayı amaçlayan bir otomatik para yöneticisi olan DAOventures.

“Ortalama bir insan için DeFi kullanmayı çok kolay bir hale getirmeyi istiyorlar, yani yearn.finance (YFI) gibi aynı piyasaya hitap ediyorlar. Bunu yapmak için de gerçekten basit bir yol sunacaklar. ‘Verim çiftçiliği’ (yield farming) yapabileceğiniz, DeFi’ye erişmek için kullanılan, DeFi yöneticisi kullanabileceğiniz, ödünç verebileceğiniz ve ödünç alabileceğiniz, risk tercihlerinizi atayabileceğiniz ve aynı sırada piyasadaki tüm bu şeyleri yapabileceğiniz kullanıcı dostu ve güzel bir pano.”

- Sponsorlu Reklam-

dailyhodl

(Visited 5 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 2 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,491.00 0.5%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,786.37 0.19%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.78 0.91%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.11 1.18%
 • solanaSolana (SOL) $ 155.60 1.16%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 40.25 2.58%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243325 5.02%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.03 0.1%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.34 0.68%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.43 0.66%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 56.75 3.05%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.47 1.5%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 607.77 0.31%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.47 2.42%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003579 0.39%