Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinÜnlü Fon Yöneticisinden, Cardano (ADA) ile İlgili Şok Sözler

Ünlü Fon Yöneticisinden, Cardano (ADA) ile İlgili Şok Sözler

- Sponsorlu Reklam-

 

Ünlü Fon Yöneticisi, Cardano'dan (ADA) Uzak Durulması Gerektiğini Söyledi

Three Arrows Capital’in yöneticisi Su Zhu, kripto piyasasına yeni girenlere akıllı sözleşme platformu olan Cardano’dan (ADA) uzak durmalarını tavsiye ediyor.

UpOnly ile yaptığı bir mülakatta Su, komşusunun Cardano (ADA) ile ilgili sorusunu, mesafesini korumasını ve ADA’da en son gerçekleşen parabolik yükselişinin ışığında başka bir yere bakması gerektiği şeklinde cevapladığını aktardı.

“Birkaç hafta önce komşularımdan birisi Cardano’yu soruyordu ve ben de ona uzak durmasını söyledim ve ona uygun varlıkların bir listesini verdim. O ise benim aptal olduğumu düşünüyor.”

Hedge fonu yöneticisi Su, kripto pazarının gelişmekte olan merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörüne daha çok odaklanıyor. Su Zhu, Bu boğa döngüsünde birçok bireysel yatırımcının öncelikli olarak yüksek piyasa değerine sahip olan varlıklara yatırım yapacağını ve altkoinlerde vahşi bir volatilite dalgalanmasının olacağını öngörüyor.

Ayrıca fon yöneticisi Su, volatilitenin muhtemelen tecrübesiz kripto yatırımcılarını sarsacağını söylüyor. Ancak şu ana kadar bu döngünün dezavantajlarının tahmin edildiği kadar büyük olmadığını belirtiyor.

“Bununla birlikte, döngü öyle ki, ilk dalga gerçekten güzel ve oldukça fazla para kazanır. Sonra, herkes gerçek FOMO’nun (fırsatı kaçırma korkusu) sizin satın almadığınız varlıkları satın alarak zenginleşen insanlardan gelmesi gerektiğini düşünür. Bu açıdan, neredeyse çok erken…

- Sponsorlu Reklam-

Özellikle sistemdeki kaldıraç ile oldukça ağır dezavantajlar yaşayacaksınız. Ancak, bence dışarıdan bakarsanız, genel olarak dezavantajlar insanların düşündüğünden çok daha az olacaktır. Hatta, altkoinlerde bile…”

İlginizi çekebilir: DeFi, Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Su Zhu: “DeFi’ye Kurumsal Para Akışı Olabilir”

Ünlü Fon Yöneticisi, Cardano'dan (ADA) Uzak Durulması Gerektiğini Söyledi

DeFi alanına bakıldığında Su, DeFi tabanlı altkoinlerin son zamanlarda büyük ölçüde bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor. Ancak, kurumsal sermayenin de alanı gözetlediğini vurguluyor. Su, kurumsal sermayelerin DeFi pazarlarına girmeye başladığında, buradaki varlıkların potansiyellerine ulaşmaya başlayacağına inanıyor.

“DeFi’nin son coşkulu hareketinden bu yana nispeten düşük performans gösterdiği kesinlikle doğru. Ancak bunun aynı zamanda, insanların satın aldıkları eski fiyatları hatırlamaları, anlık fiyata bakmaları ve kripto varlıkların hâlâ tüm zamanların en yüksek seviyelerinin altında olmalarından kaynaklandığını düşünüyorum. Ayrıca, birçok DeFi koini henüz bazı borsalarda listelenmemiş.

Ama aslında bunun geçici olduğunu çünkü kurumsal sermayenin yolda olduğunu düşünüyorum. DeFi tezini çok iyi anlıyorlar ve aynı anda gerçekleşen aktivite miktarını da takip ediyorlar. Bu yüzden zamanının geleceğini düşünüyorum. Sonunda para topu geliyor…”

İlginizi çekebilir: DeFi Neden Finansal Hizmetlere Duyulan Güveni Yeniden İnşa Edebilir?

(Visited 20 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,666.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,175.18
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.46
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 218.43
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.79
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266502
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.23
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.04
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.34
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.48
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.34
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.66