Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinÜnlü Fon Yöneticisinden Bitcoin Fiyatı İle İlgili Çarpıcı Tahmin

Ünlü Fon Yöneticisinden Bitcoin Fiyatı İle İlgili Çarpıcı Tahmin

- Sponsorlu Reklam-

Cathie Wood, Ark Investment, BTC, Bitcoin, Elon Musk

Popüler hedge fonu yöneticisi Cathie Wood, Bitcoin’in 30.000 $’a düşmesine rağmen halen 500.000 $ hedefini koruduğunu söylüyor.

Ark Invest CEO’su Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, ekibi arasında Bitcoin’in 500.000 $’a ulaşacağına olan inancın hala yüksek olduğunu söylemekle birlikte bazı koşulların değiştiğini kabul etti.

Wood, Tesla CEO’su Elon Musk’ın son yorumlarıyla büyük ölçüde ön plana çıkan Bitcoin’in enerji tüketimi ile ilgili devam eden tartışmanın kripto sektörüne yeni bir dinamik getirdiğini söylüyor.

“Burada bir şey değişti ve Bitcoin etrafındaki çevresel kaygılar, Elon Musk gibi insanların çekilip ‘bunu anladığımdan emin olmama izin ver’ demesine sebep oldu. Biz bunun bile değişeceğine inanıyoruz, çünkü her şeyden önce, şu anda yenilebilir enerji ve hidroelektrik enerjisiyle yapılan Bitcoin madenciliğinin yüzdesi oldukça önemli…

Ayrıca buna inanıyoruz. Bunun üzerine Square ile birlikte bir makale yazdık ve bununla ilgili Temmuz ayında bir konferans vereceğiz. Bitcoin madenciliğinin dağıtık şebekeye entegre olduğuna inanıyoruz ve bununla evlerdeki güneş çatılarını, güç duvarlarını kast ediyorum. Evlerde, kamu hizmetlerinde, yatırımcıların güç üreticileri Bitcoin madenciliğine entegre edilmeye başlanıyor.”

İlginizi çekebilir: İşte Büyük Düşüşün Ardındaki Muhtemel Sebep! Madenciler Çevrimdışı Oldu

Wood: “Bitcoin Alım Fırsatı Veriyor Olabilir”

Cathie Wood, Ark Investment, BTC, Bitcoin, Elon Musk

- Sponsorlu Reklam-

Wood, yenilenebilir enerji kaynaklarının rüzgar ve güneş gibi kesintili kaynaklara dayandığından, bu teknolojilerden üretilen fazla gücün Bitcoin madenciliğine aktarılabileceğini söylüyor. Wood’a göre, bu Bitcoin madenciliğini daha yeşil bir endüstri haline getirecek ve aynı zamanda daha fazla ekonomik teşvikler ekleyerek yenilenebilir enerji sektörünü güçlendirecek.

Bitcoin’in devam eden aşağı yönlü hareketine gelince Wood, BTC’nin dip noktasını tam olarak belirleyemeyeceğini söylüyor. Bununla birlikte, dünyanın en büyük kripto varlığının muhtemelen ideal bir satın alım fırsatı sunduğunu düşünüyor.

“Bu sabah tüm göstergelere bakıyorduk, hepsi satın almak için gerçekten harika bir zaman olan ‘kapitülasyon’ aşamasında olduğumuza işaret ediyor. Varlığın ne olduğu önemli değil, kapitülasyon bir satın alım fırsatıdır. İndirim demektir. 35.000 doların düşük olduğunu mu söylüyorum? Bitcoin’de çok sayıda spekülatör ve yatırımcı var. Bitcoin kendileri için önemli olan hareketli ortalamayı kırmaya yönelik hareket ediyorsa düzeltme devam edebilir. Ancak, tüm göstergelerimiz bunun kapitülasyon olduğunu söylüyor şu anda.”

İlginizi çekebilir: Elon Musk’tan Kripto Paralarla İlgili Yeni Paylaşım

(Visited 376 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,893.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,230.36
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 218.38
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.98
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.267952
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.25
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.22
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.67
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.67
litecoin
Litecoin (LTC) $ 197.47
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68